Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Центральний замок – безпека для Вашого автомобіля

Новини та статті 11/06/2015

Нещодавно мені довелося обладнати своє авто центральним замком. Замок поставив, працює все чудово, та ще й знань побільшало, чим сьогодні поділюся з усіма.

Центральний замок – система блокування, якою оснащуються сучасні автомобілі. Вона відкриває та закриває всі двері машини, багажник та кришку на паливному баку одночасно. Встановити його для мене не склало жодних труднощів, але змусило вивчити його пристрій і принцип роботи.

Центральний замок має у своєму складі вхідні датчики (кінцеві перемикачі та мікроперемикачі), блок управління та виконавчі пристрої. Якщо власник автомобіля забуває його закрити, замок із таймером через певний час блокує всі двері. Потім за допомогою кнопки дистанційного керування, що йде в комплекті, можна відкрити замок.

Кінцевим вимикачем фіксується положення автомобільних дверей та відправляється сигнал на блок керування, а мікроперемикачі фіксують у поточному положенні важливі конструктивні частини системи – кулачки та центральний запірний пристрій.


Як встановити центральний замок на авто?

Щоб встановити центральний замок, двері автомобіля обладнають кулачковим механізмом спеціального профілю. Мікроперемикач на передніх дверях, спрацьовуючи, формує сигнал на блокування або розблокування, а два інші перемикачі фіксують їх поточне положення, що стосується центрального замку. Наступним перемикачем фіксується положення важеля приводу замка. Відкриття автомобіля відбувається за допомогою брелока, пов'язаного з блоком керування. Від центрального блоку передаються сигнали виконавчі прилади і дверні блоки, якими, своєю чергою, запускається виконавча функція.

При виборі центрального замку водіям потрібно ознайомитись із деякими моментами роботи цих пристроїв. Різниця між моделями полягає в особливостях виконавчих пристроїв, що працюють або від редуктора (для механічних пристроїв) або від пневматичного блоку (для пневматичних). Для встановлення пневматичного замка знадобиться додаткове місце в багажнику.

Найбільшою популярністю користується перший варіант, система якого працює на електроприводі. Він відрізняється мінімальним ризиком злому та прийнятною вартістю, а також необмеженим набором функцій. Більш бюджетні моделі мають обмежений функціонал, але й вони користуються попитом серед автомобілістів, чиї транспортні засоби не обладнані, наприклад, ні автоматичними склопідйомниками, ні люком. Купити центральний замок із цими функціями для них просто не має сенсу.

Для деяких водіїв, що особливо перевозять у машині дітей, важлива можливість автоматичного блокування дверних замків на швидкості автомобіля вище десяти км/год. Купити центральний замок можна з додатковими функціями. Все залежить лише від Ваших побажань.

техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram