Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чи не хочете сьогодні потрапити в аварію на дорозі? Тоді ця стаття для Вас!

Новини та статті 29/04/2015

Нинішні види автореєстраторів дають можливість не робити монтаж додаткових антирадарів, GPS модулів, приладів відеоаналізу, що контролюють відстань до автомобіля перед вами, а також пересування по рядах, оскільки такі функції можуть бути встановлені спочатку.

В основному, автореєстратори розшукують свого власника відразу після дорожньо-транспортної пригоди з нестачею доказів у базі або передчасно – у людей із гострим почуттям самозбереження. Тому існує, поки що, велика кількість, переконана в непотрібності цього приладу для своєї машини, тому що нічого реєструвати.

Не вселятимемо необхідність зіставленнями і гіпотезами, а перейдемо відразу до фактів. Ніхто не має гарантії не потрапити в аварію, навіть якщо за 20 років керування не було їх взагалі. Найпопулярніший варіант: інший учасник ДТП заявляє, що їхав на зелене світло, а правду зняв тільки ваш автореєстратор. Також завдяки йому в іншому епізоді відомого варіанта «бездоказових» аварій – різкого пересування, після чого може постраждати ваша машина та стати підставою наступної ДТП. Реальний винний аварії ховається, а номер автівки нікому не вдалося запам'ятати. Машина, яка здавала задом, в'їхала у вашу передню частину машини, а винний доводить, що ви винні – ця подія дасть багато переваг справжньому порушнику, якщо автореєстратор не записав усе це.


Автореєстратори дають впевненість у дорозі

Автореєстратори зазвичай беруть роль механізму, який забезпечуватиме всім безпеку, а також допомагатиме розкривати правопорушення, наприклад: завдяки автореєстратору змогли обчислити Уссурійського вбивцю-таксиста. Одним з достоїнств нинішніх реєстраторів це великий обсяг пам'яті, яка дозволяє зберігати файли тижневої, а також місячної давності.

Нинішні моделі автореєстраторів дають можливість не встановлювати додаткові антирадари, GPS модулі, прилади відеоаналізу, які контролюють дистанцію до машини, що їде попереду, і переміщення у своєму ряді, тому що всі ці функції спочатку встановлені в модель. При покупці автореєстратора майбутнім їхнім власникам здасться, що ці функції не потрібні, але при використанні автореєстратора протягом місяця більшість користувачів не зможуть їздити безпечно без цих компонентів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram