Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чи потрібна установка охоронної сигналізації у квартирі?

Новини та статті 02/02/2015
Рис.1 Чи потрібна установка охоронної сигналізації у квартирі
Непоодинокі ситуації, коли про необхідність убезпечити свою квартиру господарі згадують вже після закінчення оздоблювальних робіт. Досить неприємним фактом для них стає необхідність порушувати свіже оздоблення приміщення для встановлення сигналізації. Адже після монтажу системи безпеки стіни «прикрасять» дроти, що тягнуться, і розетки або ж короба, в які ці самі дроти заховані. У разі збереження ремонту за допомогою установки радіодатчиків замість протягування кабелів, вартість установки збільшується мало не вдвічі. Тому проектування та монтаж системи сигналізації у квартирі повинні відбуватися на етапі планування інтер'єру та розміщення меблів у кімнатах. Адже розведення електропроводки здійснюється на початок ремонтних робіт. Цю справу краще доручити фахівцю охоронної компанії. Фортер пропонує свої послуги з проектування, встановлення та консультаційних послуг у цьому питанні.

Мал.2 Комплект сигналізації Altronics AL-200KIT

Обстеживши приміщення на предмет будь-яких уразливостей, наш фахівець дасть професійні рекомендації щодо виду сигналізації, схеми закладки кабелів під неї, місць встановлення та типів датчиків, які створять оптимальну схему захисту. При професійному підході можна суттєво заощадити бюджет та не спотворити майбутній дизайн житла.

Мал.3 Комплект сигналізації Altronics AL-90KIT

Після завершення ремонту інженер нашої компанії розпочне безпосередньо монтаж обладнання системи охорони, проведе відповідні налаштування та підключить її до центрального пульта. З моменту підключення квартира надходить під цілодобове спостереження та надійний захист команди мобільного реагування. Крім того, наявність охоронної сигналізації стане психологічним фактором для потенційних злочинців.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram