Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чи збереже кешбокс Ваше майно від крадіжки?

Новини та статті 30/10/2015

Кешбокс – це стильний, мобільний та сучасний пристрій, який здатний надійно захистити всі ваші фінанси, банківські картки та цінні предмети невеликих розмірів. Також у них можна зберігати інформаційні носії та особисті предмети для їхньої безпеки. Особливою популярністю користуються бокси для грошей, які мають безліч переваг над звичайними сейфами. По-перше – розміри, вони набагато менші, ніж у аналогів, разом з ними зменшується і розмір кешбоксу. З цим доповненням ви зможете комфортно пересуватися, їздити у відрядження та подорожувати.

Звичайно, брати із собою сейфову шафу не завжди зручно і навряд чи вийде, тому кращого варіанту, ніж купити кешбокс, не знайти. Сьогодні фахівці рекомендують купувати моделі з кодовими замками, які мають вищий рівень захисту.

 
Кешбокс с кодовым замком
Переносний грошовий бокс є дуже практичним і функціональним засобом, який можна розмістити в салоні автомобіля (у цьому випадку краще за автосейф) під кріслом і навіть у валізі за рахунок компактних розмірів. Ще одна його перевага – можливість замаскувати серед інших речей так, щоб зловмисник не тільки не зміг його знайти, але навіть не подумав, що він може розташовуватись у місці пошуку.
 

Кешбокс: запобіжні заходи

Кешбокс, звичайно, має достатньо переваг, проте не варто покладати на нього такі ж надії, як і сейф. Через те, що конструкція характеризується невеликими розмірами та масою, розмістити на ній надійний та складний замок із системою замикання не вийде за будь-яких старань. Це свідчить про те, що його можна використовувати лише для невеликих сум грошей, а також не надто цінних особистих речей. В інших випадках все-таки бажано використовувати металеві сейфи, які мають високий клас злостійкості.

Подібний бокс дозволить вам скласти будь-які предмети: документи, цінні папери, штампи, готівку, пломби, техніку, друк та інше.

Кешбокс для документов
Така покупка буде особливо актуальною для тих людей, які пов'язані зі сферою бізнесу та постійно проводять ділові зустрічі. Якщо ви регулярно їздите у відрядження, потребуєте, щоб гроші та документи були під рукою – кешбокс стане незамінним атрибутом для вас. Конструкція має дуже привабливий вигляд, оформлена в різних колірних варіаціях. Асортимент моделей досить великий, тому ви зможете не лише зберегти свої особисті речі, а й наголосити на власному стилі та іміджі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram