Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чим хороший діалоговий код в автосигналізації?

Новини та статті 16/05/2016

Не так важливо ви початківець автомобіліст або професійний водій з багаторічним стажем. Подбати про безпеку своєї «ластівки» має кожен. У такі моменти виникає питання вибору сигналізації, але для початку варто визначитися з видами автосигналізацій. Ключовим моментом у кожній автомобільній тривожній системі є код, що управляє. Залежно від їх різновидів розрізняють:

  • Статичний – базовий та простий тип кодування, низький рівень захисту від угону.
  • Динамічний – надає середній рівень захисту: під час натискання кнопки брелока створюється новий код. На жаль, вже і цей тип динамічних автосигналізацій не є серйозною перешкодою для злодія.
  • Діалоговий – сучасний тип захисту автомобіля від проникнення зловмисників. Ідею сигналізації з діалоговим кодом запозичено з військової галузі. Головна ідея - це багатоетапне розпізнавання сигналу, що надходить від брелока.

 

Як працює діалогова сигналізація та її переваги

Щоразу при натисканні на кнопку брелока він відправляє ідентифікаційний код, який зчитується базовим блоком. База, у свою чергу, перевіряє наявність брелока в системі та приймає його код. "Впізнання" брелока - це лише перший етап. Далі слідує генерація базою коду за динамічним законом, брелок приймає код, шифрує їм дію (включити/вимкнути сигналізацію) і відправляє сигнал на базовий блок. Там сигнал проходить процес дешифрування, виконання команди і повертається сигналом у відповідь про виконання команди на брелок, про що свідчать світлові або звукові сигнали.

Диалоговая автосигнализация

Основна перевага діалогової сигналізації – багаторівневий захист, що дає неможливість злому кодграбером.

 

Виробники та моделі

На сьогоднішній день існує кілька надійних виробників, які спеціалізуються на сигналізації із захистом від кодграбера: Magic Systems, Pandora та StarLine. Серед великого вибору діалогових автосигналізацій у категорії ціна/якість впевнено перемагають моделі StarLine A61 Dialog та StarLine A91 Dialog. Система StarLine B9 Dialog оснащена функцією віддаленого запуску двигуна. Основною "фішкою" торгової марки Pandora, окрім діалогового коду в системі захисту, є великий радіус взаємодії брелока та базового блоку.

Вибираючи надійну діалогову сигналізацію, не варто орієнтуватися виключно на дешевизну системи, головне – це її функціональні можливості, перевірений та надійний виробник та рівень безпеки, які гарантують спокій Вам та вашій «ластівці». Інтернет-магазин Фортер буде радий допомогти у підборі та купівлі сигналізації для автомобіля, а наші фахівці порадять найкращий варіант для безпеки Вашого майна.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram