Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чим зумовлена різниця у цінах відеореєстраторів

Новини та статті 15/07/2015

За сучасного рівня технічного прогресу такою незамінною річчю, як відеореєстратор, вже нікого не здивуєш. Крім того, має місце величезний вибір таких виробів з різними технічними характеристиками і цінами. Цілком природно, що багатьма покупцями постає дилема: яке їх придбати? Однак вибрати найкращий і в той же час недорогий відеореєстратор не просто ще й тому, що однакові за технічними характеристиками пристрої можуть значно відрізнятися за ціною.


Що ж робити у такому разі?

Як менеджеру компанії, що реалізує цю апаратуру, мені неодноразово доводилося вирішувати подібну проблему для своїх клієнтів. Поділюсь з вами досвідом. Насправді все не так уже й складно. Насамперед потрібно з'ясувати все, що стосується фірми-виробника, а також країни, де цей товар виготовляється. Вибирати раджу виробника з вузькою спеціалізацією виробництва. Фірма, що спеціалізується виключно на відеореєстраторах, набагато краща за ту, яка поряд з ними займається, наприклад, виробництвом мобільних телефонів і відеокамер. Відсутність вузького спрямування може негативно впливати на якість продукції, тому перед покупкою бренд потрібно ретельно вивчити.

Необхідно приділити увагу та упаковці товару. Пам'ятайте, що барвиста упаковка ще не говорить про якісний зміст. Не треба кидатися на гарну обгортку, вивчити її вміст. А ось комплектація товарів буває зовсім різною. Є стандартний набір, що включає кабелі міні-USB, зарядний пристрій для прикурювача і, звичайно, сам автореєстратор. Однак приємно отримати ще й кабель HDMI, а також об'ємну флешку і багато чого іншого.

Особливу увагу слід приділити особливостям кріплення відеореєстратора, яке може відрізнятися не тільки дизайнерськими характеристиками, але і конструкцією, а також зручністю використання.

Є багато нюансів, з якими я також зіткнувся, знайомлячись з даним обладнанням як на власні очі, так і переглядаючи спеціалізовані інтернет-ресурси. Багато виробників приділяють недостатньо уваги таким важливим факторам, як зручність використання конкретного пристрою, ергономічність його розміщення. Наприклад, міні-USB роз'єми нерідко знаходяться збоку обладнання, через що дроти звисають з краю, що істотно порушує існуючі вимоги ергономічності, та й, говорячи більш простою мовою, виглядає некрасиво.

Також потрібно звертати увагу і на зовнішній дизайн. Дізнайтеся, з якого пластику зроблений корпус. Найголовніше, що я б порадив, якщо ви бачите ідентичні характеристики, але різну ціну на такі вироби – не піддаватися на «загальноприйняту» на українському споживчому ринку думку, що якщо вироби за функціональними характеристиками однакові, але ціни варіюють, потрібно вибрати найдешевший варіант, щоб не платити зайве. Пам'ятайте, що це зовсім не так!

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram