Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Chinasky (Чайнаскай)

Chinasky

Chinasky - це одна з провідних китайських компаній з виробництва та постачання обтискних інструментів для коаксіальних та інших кабелів. Такі інструменти використовуються при монтажі різних елементів, наприклад камер відеоспостереження цієї компанії.

При виборі обтискних інструментів компанії Chinasky варто звернути увагу на:

  • Види роз'ємів, для яких стискає інструмент. Є вузькоспеціалізовані моделі для певних роз'ємів, наприклад RJ45 RJ11, RJ12. Така модель зручна і вигідна, якщо ви постійно працюєте з тими самими роз'ємами. Якщо під час встановлення ви стикаєтеся з підключенням різних елементів, краще підійде інструмент, що обтискає для декількох видів роз'ємів.
  • Функціональність обтискних інструментів. Існують моделі, розроблені як обтискні кліщі та тільки. Крім них, зустрічаються інструменти, що дозволяють виконати всі завдання: обрізання, зачистку, вставку та опресування кабелю.
  • Параметри та вага. Дані фактори варто враховувати тому, що вони допоможуть підібрати інструмент потрібного розміру, із зручними ручками, що не перевантажує руку.
  • Матеріал, з якого виготовлені інструменти. При виготовленні товарів не використовуються 6 токсичних речовин: свинець, ртуть, кадмій, шестивалентний хром, полібромовані біфеноли, полібромований дифенол-ефір. Про це свідчить сертифікат RoHS.
  • Доступність.

Обтискний інструмент Чайна Скай

Лінійка продукції Chinasky відрізняється якісними виробами та приємною ціновою політикою.

Також можна підібрати модель, оснащену блокатором рукояток і захисною панеллю. Це не дозволить дитині або непідготовленій людині скористатися інструментом не за призначенням і захистить від травм.

Порада: Для перенесення обтискних інструментів скористайтеся аксесуарами, такими як чохол, ящик або валіза для транспортування. У таких умовах інструменти не зашкодять і прослужать вам набагато довше.

Придбати обтискний інструмент компанії Chinasky ви можете у нашому інтернет-магазині Forter. Пропонуємо додатково ознайомитись з детальним описом, фото та відео товару. Це допоможе підібрати необхідну вам модель і супутні продукти і деталі. З усіма питаннями ви можете звернутися до наших консультантів. Можливі будь-який спосіб оплати та доставка у ваше місто. Ми надаємо офіційну гарантію на товар та обмін або повернення протягом 14 днів.

Chinasky обтискний інструмент

Показать полностью
Інструмент для обтиску Chinasky Т 5009

Інструмент для обтиску Chinasky Т 5009

Немає в наявності
Telegram