Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чому IP домофон надійніший за стандартний?

Новини та статті 07/05/2019

Чому IP домофон надійніший за стандартний?

Домофон – проста та ефективна система, основна функція якого – ідентифікація відвідувача, який бажає потрапити до Вас у будинок. Вже багато років як домофони витіснили такий пристрій як дверний дзвінок, оскільки краще, зручніше, простіше, пристрій домофону дозволяє не здійснювати велику кількість рухів для ідентифікації відвідувачів та прийняття рішення для відкриття вхідних дверей для їхнього пропуску або заборони входу на особисту територію.

З чого складаються домофонні системи та принцип їх роботи

Домофонні системи найчастіше застосовуються для обмеження доступу до квартир, приватних будинків, офісів, службових приміщень організацій та торгово-розважальних комплексів.

Домофон, як переговорно-замковий пристрій, зазвичай складається з:

  • електромеханічного або електромагнітного замку

Якщо вибирати домофон із магнітним або механічним замком – варто врахувати, що перший варіант більш надійний і його простіше виготовити та замінити у разі поломки.

  • внутрішнього блоку

сучасний тип внутрішніх блоків найчастіше складається з трубки та монітора.

  • панелі виклику

Оснащення панелі виклику часто складається з камери, мікрофона і однієї або декількох кнопок виклику; використовуються передачі звукової інформації та інформації з виведенням зображення на внутрішній блок. До речі, у випадку ip відеодомофона, камера, встановлена на панелі виклику спокійно має можливість функціонувати як звичайна камера відеоспостереження.

Робота домофону досить проста:

На вхідних дверях багатоквартирного будинку, офісної будівлі або приватного будинку встановлюється панель виклику. При натисканні відвідувачем на кнопку виклику на панелі, сигнал надходить на внутрішній блок, а власник квартири почувши голос відвідувача або у разі відеодомофонів – побачивши відвідувача на власні очі приймає рішення про відкриття замкового пристрою домофону та пропуску відвідувача на територію.

Відмінність, плюси та переваги

В інтернет-магазині Фортер представлені стандартні та ip домофони. Звичайний стандартний варіант домофонів на ринку вже давно, але більш надійним і прогресивним рішенням серед домофонних систем вважаються, звичайно ж, ip домофони. У сьогоднішній статті ми розберемо відмінність стандартних домофонів від цифрових, їх можливості та перевагу.

Беззаперечним плюсом цифрових домофонів є їхня можливість бездротового функціонування, для чого вся комунікація, спостереження та зв'язок здійснюється через локальну мережу або інтернет.

Серед плюсів цифрових домофонів також варто виділити:

  • швидкість та легкість монтажу,
  • гнучкі налаштування системи,
  • можливість підключення більшої кількості додаткового обладнання, що підтримує дані в цифровому форматі, наприклад, різні датчики,
  • скорочення кількості проводів,
  • віддалене адміністрування та можливість доступу до інформації у будь-який час,
  • є можливість передачі сигналу як на монітор, встановлений у приміщенні, так і смартфон або планшет.

ip домофоны

Визначальним фактором вибору домофону є як правило ціна, асортимент інтернет-магазину Фортер широкий і має можливість догодити кожному, також є можливість підібрати в асортименті додаткові аксесуари для систем домофонів, серед популярних слід виділити блоки живлення, доводчики дверей, зчитувальні пристрої та різні датчики.

Якщо стоїть питання убезпечити свій будинок від непроханих гостей – встановлена система домофону – найкращий варіант. Перерахувавши переваги та порівнюючи ip відеодомофон та аналоговий, слід зробити висновок, що перший варіант домофонів не вимагає особливого догляду, забезпечує максимальну надійність і дуже гнучкий у модернізації.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram