Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чому так важливо купити стабілізатор – кілька причин

Новини та статті 20/08/2015

Нещодавно, замовник здійснив покупку обладнання в нашому магазині на досить значну суму грошей. На мою пропозицію купити стабілізатор напруги для захисту техніки клієнт відповів відмовою. Мотивувавши тим, що він не потрібен, і він уже витратив чимало. Було трохи дивно таке чути. Адже електропостачання в наших мережах не вирізняється гарною стабільністю. І буде дуже неприємно, коли все куплене обладнання вийде з ладу через неякісну напругу. Дешевше купити стабілізатор ніж новий комплект обладнання. Але це лише одна причина важливості цієї покупки, є ще й інші.

Не залежно від того, де ви живете або розташоване ваше підприємство, у місті чи сільській місцевості, проблеми з електропроводкою та живленням можуть виникнути скрізь. Тому моя порада кожному: будь-яке обладнання має бути захищене стабілізатором. Адже якщо причиною поломки дорогого обладнання стане нестабільне харчування, то безкоштовний гарантійний ремонт споживача може бути відмовлено. Так як виробник в інструкції вказує, що техніка повинна використовуватися тільки якщо харчування в мережі якісне і відповідає технічним вимогам (220 В). Зі встановленим стабілізатором, ви не тільки захистите обладнання від різких стрибків, просідання напруги, високочастотних коливань, перешкод, але й зможете сміливо вимагати ремонту або заміни обладнання, якщо воно вийде з ладу при стабілізаторі.

Також від неякісної напруги техніка може працювати некоректно. Навіть якщо це не надаватиме особливого впливу на основні функції, то термін служби обладнання може суттєво скоротитися.


Коротко про важливі переваги встановлення стабілізатора

  1. Стабілізатор забезпечує високу точність вихідного сигналу. Його реакція на відхилення і усунення несправностей максимально швидка.
  2. Всі стабілізатори напруги мають 20-й запас потужності. А гальванічна розв'язка силової частини та ланцюги управління забезпечують влаштуванню стійкість до мережевих перешкод.
  3. Пристрій практично безшумний за рахунок того, що сердечник автотрансформатора просочений подвійним шаром лаку.
  4. Рівень напруги, що отримується на виході, можна відрегулювати. А деякі моделі можна налаштувати індивідуально залежно від стану мережі електроживлення та умов експлуатації.
  5. А найголовніший плюс, що стабілізатор напруги не потребує сервісного обслуговування. Виробник гарантує безперебійну роботу приладу протягом усього терміну експлуатації.

  Я навів лише найважливіші, на мою думку, переваги. Їх набагато більше.

  Сподіваюся, я зміг вас переконати, що стабілізатори напруги дуже важливі, і що на їх купівлі не варто економити. Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх менеджерам нашого інтернет-магазину. Від себе хочу побажати вам стабільних покупок.

  Техспециалист

  Новини та статтіУсі статті

  Усі статті
  Telegram