Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чорна п'ятниця у Фортер

27/11/2015

Черная пятница

«Чорна п'ятниця» або Black Friday – це традиційний щорічний розпродаж, який дозволяє кожному покупцеві придбати товар із небувалими знижками до 90%! Тривалість розпродажу складає всього 3 дні, але за цей час ви зможете купити в інтернет-магазині Фортер величезну кількість товарів за доступними цінами. У 2015 році початок «Чорної п'ятниці» призначено на 27 листопада. Саме з цього дня починають свою дію нереальні знижки, тож поспішайте придбати безліч корисних, а головне – недорогих товарів.

Прийнято думати, що на розпродаж виставляються залежалі товари, які не мають попиту, але насправді це не так. Мета інтернет-магазину Фортер – запропонувати покупцеві максимально широкий асортимент у розпродажі, щоб він залишився задоволеним. Тепер є можливість купити будь-який товар за низькою ціною, навіть якщо раніше ви були готові витратити на нього кругленьку суму. Виникає питання: чим вигідні покупки до «Чорної п'ятниці»? Вам не потрібно витрачати багато часу, щоб відшукати товари зі знижкою, яка поширюватиметься на різні за своїм характером товари, від найдешевших до найдорожчих. Ще одна перевага – вже сьогодні слід подумати про купівлю подарунків на Новий Рік 2016, тому саме 27 листопада у Фортері ви зможете вибрати найкращі презенти для своїх близьких та рідних зі знижками до 90%.

Тільки в момент дії «Чорної п'ятниці» (Black Friday) ви матимете можливість розраховувати на знижки до 70-90% від початкової вартості товару. Причому в ці три дні діятимуть такі акції, яких не було в інші дні.

Заходьте 27 листопада 2015 року в інтернет-магазин Фортер та робіть покупки за неймовірними акційними знижками на брендове охоронне обладнання. Поспішайте взяти участь у незабутньому та кращому розпродажі цього року!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram