Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чи можлива підробка відбитків пальців

Новини та статті 06/11/2019

Гіпермаркет систем безпеки Фортер має широкий асортимент товарів для безпеки будинку, офісу, квартири. Ми можемо підібрати систему безпеки як для маленької дачі так і для величезного заводу. У нас на сайті ви знайдете великий розділ, присвячений біометричним системам безпеки.

Біометрія це система розпізнавання людини, за допомогою фізичних чи поведінкових характеристик. Зараз все більше популярності набувають біометричні замки, в яких ідентифікатором виступає відбиток пальця.

Переваги біометричних замків

  • Компактність. В одному корпусі об'єднані зчитувач, контролер та сам замок.
  • Зручність використання. Замок має вбудовану пам'ять, деякі моделі – понад 1000 дактилоскопічних відбитків. Використовуючи кнопки на замку, можна додати або видалити права доступу для кожного користувача.
  • Простота монтажу. У біометричних замках установка виконується без порушення коробки дверей. Також сам замок має вбудовану батарею, що дозволяє проводити додатковий кабель як джерело живлення.

Звичайно ж покупці таких замків цікавляться можливістю підробки відбитка пальця, щоб обдурити замок і отримати доступ до приміщення.

Спочатку необхідно отримати якісний зразок папілярного малюнка пальців людини. Найкраще якщо відбиток буде залишено на склі або гладкому пластику. Потім цей відбиток потрібно покрити спеціальною пудрою, щоб підвищити контрастність малюнка. Наступний крок, відсканувати або сфотографувати відбиток пальця, у фоторедакторі забрати зайві дрібні деталі, віддзеркалити зображення.

Наступний крок необхідно роздрукувати відбиток пальця на плівці або кальці. Після цього покрийте отриману роздруківку графітовим порошком і покрийте шаром столярного клею або рідкого латексу.

Далі можна вирізати цей відбиток пальця та приклеїти на свій палець за допомогою спеціального театрального клею.

Але навіть такий складний і витратний за часом спосіб не зможе обдурити біометричний замок. Сенсор сучасних замків зчитує не лише зображення, а й температуру та вологість пальця. Тому обдурити сучасний біометричний замок, це завдання не легке. Для того щоб створити систему безпеки, ще більш надійною, можна окрім відбитка пальців, додати введення пароля.

Завдання підробити відбиток пальця, виглядає досить фантастичним, тому що треба знайти спочатку людину, яка має доступ до того самого приміщення. Непомітно для самої людини взяти у неї чіткий відбиток, потрібний пальець. Після цього спробувати зробити силіконову копію, але і силіконовою копією можна буде обдурити лише найпростіші моделі замків.

Якщо Вас цікавить питання, чи можна підробити відбиток пальців і залишити сліди на місці злочину, відразу скажемо, немає це неможливо. Експерти криміналісти проводять окремий жиросольовий аналіз відбитків пальців, тому відбитки, які будуть залишені силіконовим або гумовим зліпком, відразу будуть розпізнані як підробка.

Як висновок, ми можемо сказати наступне, підробити відбиток пальця звичайно можливо, але потім скористатися цією підробкою для того, щоб обдурити біометричну систему безпеки, на жаль, не вийде.

Якщо у вас залишилися питання, або ви бажаєте придбати або встановити біометричну систему безпеки, звертайтесь в інтернет магазин Фортер за телефонами, вказаними у нас на сайті.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram