Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Цифровий домофон: плюси та мінуси обладнання

Новини та статті 15/04/2015

Ні для кого не секрет, що буквально в будь-якому багатоквартирному міському житлі (а зокрема у всіляких новобудовах) зараз уточнюються сучасні та активні домофонні системи. Це оснащення дуже відоме і затребуване, наприклад вони в силі не тільки спростити вхід в під'їзд (відсутні всілякі некомфортні кодові замки та інші механізми), але ще й значимо збільшити ступінь захищеності.

Нині одними з найпопулярніших систем є домофони типу цифрових типажів. Схожі прилади дають можливість людині, яка розташовується зсередини житлоплощі, здійснювати переговори з гостем, просто не виходячи з особистого житла. Крім того, саме зсередини житла є можливість відкривати вхідні двері; для цієї функції в цифрових аудіодомофонах враховано спеціальну кнопку.


Принцип впливу та унікальність цифрових домофонів

На відміну від звичних аналогових, цифрові аудіо та відеодомофонні системи застосовують цифровий спосіб передачі даних від пристрою виклику до абонента. За допомогою цього принципу роботи, вдасться уникнути установки великої кількості зайвого обладнання, охоплюючи комутатор, а також робити включення абонента за допомогою простого двожильного телефонного кабелю. У той же час для прокладання аналогової системи знадобиться використання особливого шлейфу.


Головні визначні якості цифрових домофонних систем

Нинішній цифровий відеодомофон виділяється величезним набором функцій, практичний, нескладний в експлуатації і легко піддається опціям. Серед інших плюсів цих інноваційних систем можна ще відзначити:

  • Елементарність монтажу. Оскільки у цифрового домофона менше різних кабелів і оснащення, то ставити схожі апарати можна досить просто і швидко в кожному будинку;
  • Відсутність важкого та дорогого сервісу. По суті, у цифрових домофонів нема чому зламатися; вся система надзвичайно звичайна та доступна;
  • Система не втрачає свого переліку можливостей у разі несправності в одного з абонентів. Це вигідно амбіція цифрових домофонних систем перед аналоговими, де несправність апарата у одного абонента здатна «покласти» всю цілісну систему;
  • Великий вибір обладнання. Зараз у сучасному ринку представлені цифрові аудіодомофони та відеопристрої від всіляких знатних виробників, з великим набором функцій та налаштувань за абсолютно доступними тарифами. Надалі, підходящий домофон легко знайти для кожного житла.

Єдиним і зовсім незначним дефектом цифрових домофонів можна назвати лише їх дорожчу ціну, ніж у аналогових.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram