Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Commax (Комакс)

Commax

Протестовані фахівцями системи контролю доступу Комакс дозволили з упевненістю рекомендувати їх нашим клієнтам в інтернет-магазині Фортер. Пропоновані нами покупцю системи контролю доступу зможуть задовольнити запит найвибагливішого користувача. Ми рекомендуємо своїм покупцям відеодомофони, аудіодомофони, що комплектують до систем доступу, перевіреної якості та відмінної функціональності.

Домофонні системи Комакс

Домофонні системи Commax є основним видом продукції виробника у нашому торговому ряду. Ми надаємо клієнтам кілька типів пристроїв.

Аудіосистеми – вони компактні, легко монтуються, мають привабливий зовнішній вигляд та комфортний дизайн, надійні. Використані виробником сучасні технології акустики, електроніки та радіотехніки дозволили забезпечити приладам відмінну функціональність. Пристрої сумісні із стандартними електромеханічними замками. Система може використовуватися як засіб внутрішньобудинкового зв'язку. Крім того, підключення домофону Commax не займає багато часу.

Домофон Комакс

Відеодомофони - вироби Commax органічно поєднують останні розробки в галузі електроніки, оптики та електротехніки. Чорно-білі та кольорові трансляційні контури визначають два основні види приладів. Монітор консолі, що управляє, транслює чорно-біле зображення з викличної відеопанелі з достатньою чіткістю для ідентифікації відвідувача. Прилади мають якісну акустику.

Більш технологічні, але й дещо дорожчі, кольорові відеодомофони Commax. Монітори мають сенсорне керування, високу роздільність дисплея, естетичний вигляд.

Домофонна система

Комплектуючі системи доступу Комакс

Прагнення виробника, повніше задовольнити запити споживача у системах контролю доступу, зумовило створення низки продуктів, які у як аналогових розробках, і стандартних комплексах безпеки. Фортер рекомендує своїм клієнтам:

  • викличні відеопанелі;
  • бездротові трубки;
  • телефонні приставки сумісності для домофонів;
  • адаптери підключення до мережі загальної безпеки.

Усі розробки відповідають сучасним стандартам. Компанія Фортер гарантує якість продукції, що реалізується, і як додаткову послугу, здійснює технічну підтримку в процесі експлуатації.

Купити домофон Commax можна в інтернет-магазині Фортер. Вся техніка пройшла апробацію і за бажанням клієнта наші фахівці доставлять товар у призначене місце, здійснять монтаж та налаштування систем.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram