Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Дальність дії сучасних автосигналізацій

Новини та статті 01/03/2016

Технічний прогрес не стоїть дома. Нові функції та моделі приходять на зміну застарілим, привносячи більш досконалі, сміливі, а часом просто революційні рішення. Не оминув прогрес стороною та автосигналізації. Сьогоднішні пристрої відрізняються від своїх попередників приблизно так, як смартфони від перших великих трубок стільникового зв'язку 90-х років.

 

Основні характеристики сучасних автосигналізацій

Функція зворотний зв'язок. Це можливість отримувати інформацію про стан захисту та інші показники автомобіля (відчинені двері або вікно, включений двигун, залишений у салоні світло тощо). За допомогою брелока, ви зможете на відстані контролювати все перераховане вище.

Наприклад, поставити чи зняти сигналізацію з охорони. А у разі спрацьовування на брелок приходить сповіщення про тривогу, що особливо корисно в умовах міського шуму, де ви можете просто не почути звуку серени, будучи на великій відстані.

Автосигнализация с обратной связью

Розширені можливості. Протидія не тільки проникненню чи злому, але й спрацьовування при ударі, підйомі (проти зняття коліс), переміщенні, а також блокування двигуна. Зрозуміло, що сучасні популярні сигналізації для автомобілів контролюють кожну двері, багажник і передбачають встановлення додаткових реле блокування.

Шифрування сигналу. Дозволяє убезпечити його від перехоплення та зчитування злодіями, а також за допомогою кодграбера.

Вбудований модуль GSM. З його допомогою ви зможете контролювати ваш автомобіль з будь-якої точки світу, де є інтернет або мобільний зв'язок. Керувати системами за допомогою смартфона.

Автосигнализация с GSM-модулем

Окремо слід зазначити радіус дії автосигналізацій, який значно зріс порівняно зі своїми попередниками і може сягати кількох сотень метрів. І це у місті, де щільність забудови традиційно заважає сигналу. Зросла як його дальність, а й якість. Тепер зв'язок проходить кількома каналами з автоматичним перемиканням між ними у разі перешкоди. Таким чином сигнал передається на великий радіус, залишаючись стійким.

Інтернет-магазин Фортер пропонує вибрати сучасну автосигналізацію на ваш смак. У нас представлені моделі таких відомих світових виробників як: SHERIFF, Pantera, ALLIGATOR, StarLine та ін Зверніться до наших фахівців і вони дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram