Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Датчики для шлагбаумів: встановлення та підключення фотоелементів

Новини та статті 12/04/2016

Шлагбаум – сучасна та зручна установка, за допомогою якої легко контролювати доступ та організувати пропускну здатність на об'єкт. Даним обладнанням давно оснащені паркування біля житлових масивів (що гарантує вільне місце для автотранспорту мешканців), торгово-розважальних центрів, державних організацій та приватних структур. Сьогодні компанія «Фортер» допоможе розібратися як працює дане обладнання, які моделі та виробники є найбільш затребуваними, а ще, що таке датчики та фотоелементи для шлагбауму. Запрошуємо Вас до нашого каталогу продукції!

 

Різновиди та будови шлагбаумів

Виділяють кілька основних типів:

  • механічний;
  • електромеханічний (працює на електродвигуні);
  • гідравлічний (основу складає гідропривід та пружина, що балансує).

  Виды шлагбаумов

  Основу будь-якого електрошлагбауму складають:

   • опора або стійка - обладнана захисним кожухом, який оберігає електронну серцевину пристрою від небажаних погодних умов та вандалізму. Кожух виготовляють із міцних, зносостійких та антикорозійних металів.
   • стріла – підйомний механізм, який виконує контрольно-пропускну функцію. Управління стріли відбувається шляхом подачі електросигналу на датчик.
   • фотоелементи безпеки для зовнішньої установки, які є датчиком для шлагбаума, регульований за допомогою дистанційного або стаціонарного пультів управління.

    

   Встановлення та підключення фотоелементів

   Конструкція фотоелемента складається з приймача та сигналопередавача. Монтаж датчиків відбувається у стійку та стрілу шлагбауму. Фотоелементи слід встановлювати паралельно та вертикально на відстані щонайменше 25 см від землі. Для проведення коректного монтажу шлагбауму та фотоелементів – звертайтесь до нас в офіс. Наші досвідчені консультанти не лише порадять найкращі товари за помірною ціною, а й проведуть інструктаж із встановлення обладнання. За потреби – організують виїзд майстра-монтажника.

   Подключение фотоэлементов

    

   Виробники

   Компанія «Фортер» пропонує купити шлагбауми та фотоелементи від провідних світових виробників. Лідерами уваги покупців прийнято вважати наступних розробників: Nice, BFT, Gant, Alutech.

   Новини та статтіУсі статті

   Усі статті
   Telegram