Де і як шукати скарби та монети? Частина 1
Для багатьох шукання скарбів – це хобі, для деяких – сенс життя. Мало кому вдається знайти монети, які справді будуть цінними. Але часто вони настільки хороші, що здатні окупити всі витрати і витрачений на них час. Є досить прості правила пошуку скарбів, які дозволять кожному бажаючому зробити цінну знахідку та насолоджуватися нею. У цій статті ми намагатимемося вам про них розповісти.
Пошук скарбу у чистому полі
Багатьох цікавить, чи є сенс шукати цінні монети та скарби у чистому полі. Відповідь – так! Але який сенс шукати цінні монети в чистому полі, де, здавалося б, можливість знайти щось цінне вкрай мала? Насправді в полях є багато покинутих доріг, які згодом зарості. Причому наші пращури проводили набагато більше свого часу саме на луках та полях. Якщо ви придбали новий металошукач і вам не терпиться знайти нові монети, то місце краще, ніж поле вам складно буде знайти.
Якщо ви вже почали пошуки, але вони поки не дають жодних результатів, а знайти виходить тільки іржаві цвяхи, то походьте з приладом на узбіччі доріг. Вони можуть вести як у індустріальні міста, і у занедбані села. Якщо другий варіант вам ближче, то віддавайте перевагу селам, яким не менше 200-300 років. Пам'ятайте, що чим старше село, тим більше людей пройшло через нього. Такі дороги рідко ставали місцем прогулянок, зазвичай дозволяли сільським жителям вирушати на ярмарки або до сусідів із тодішніми грошима.
Не варто тішити себе думкою, що вдасться знайти таку монету, яка дозволить вам забути про роботу та необхідність заробітку на кілька років. Але знайти якесь цінне кільце чи прикрасу – це зовсім не фантастика, як вважають багато хто, а справжня реальність.
Ще один плюс пошуку монет і коштовностей у старовинних або покинутих сіл - це менша ймовірність, що машини, що проїжджають повз, будуть звертати увагу на вашу діяльність і намагатися приєднатися. Шукання скарбів не терпить непотрібних розмов і зайвих питань.
Що таять у собі господарські будівлі?
Йтиметься про дачі та будинки, де ви живете і знаходитися якщо не щодня, то дуже часто. Один із варіантів пошуку – це сарай. Звичайно, в ньому може і не бути цінних монет, але ймовірність того, що якийсь ощадливий селянин закопав пару монет під землю, на якій і було збудовано ваш сарай. Такий вибір виправдано, адже ніхто з сусідів не зміг би здогадатися, що трудящий закопує в землю.
Люди не завжди мали можливість забрати коштовності та монети, які були закопані. Тому величезна кількість скарбів все ще закопана в землю і чекає свого часу. Заберіть у сараї все зайве, щоб воно не заважало сигналу металошукача, та починайте пошуки скарбів.
Якщо ви знаєте, хто жив раніше у тому будинку, де ви зараз – вам це на руку! Якщо заможний селянин мав льох, то не забудьте пошукати і там. Причому слід перевіряти не тільки підлогу, але ще й ретельній перевірці підлягають стіни. Дуже часто заради безпеки люди вирішували зберігати коштовності не в будинку, але так, щоб їх швидко можна було знайти. Саме тому сараї та погреби – чудовий варіант!