Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Де і як шукати скарби та монети? Частина 2

Новини та статті 27/04/2015

У першій частині однойменної статті ви дізналися, що можна знайти скарб навіть у чистому полі. Також ви розповіли про сараї та погреби, де нерідко вдається знайти хоч і невеликий, але скарб. У цій статті йтиметься про пошук скарбу в покинутих селах і в будинках.


Як знайти скарб у селі?

Якщо ви вже встигли пошукати скарб дорогою в покинуте село, але так нічого й не знайшли – не засмучуйтесь. Адже селом люди пересувалися набагато частіше, ніж їздили на ярмарки і в гості. Практика показує, що в особливо старих селах людям, які заручилися підтримкою металошукача, вдається знайти багато від золотих монет до срібних гудзиків.

Починаючи шукати скарби на селі, постарайтеся дізнатися про це місце більше. Бажано розуміти, де раніше жила найбагатша людина, де розміщувалася скарбниця, і де закопувалися найцінніші скарби з монетами. У такій справі варто прислухатися до легенд та пліток, вони вам допоможуть. Не проходьте повз покинуті городи, адже там крім бульб картоплі є ймовірність знайти щось дуже цінне, що було втрачено кілька століть тому. У ті часи люди часто піддавалися набігам і стикалися з війнами, тому намагалися сховати все найцінніше надійніше, щоб було поряд з будинком, але ворог не зміг це відшукати. Тому найкращим місцем для цього ставали городи та місце між грядками. Іноді людям так і не вдавалося вилучити із землі найцінніше з різних причин, тому маєте шанс!

Городи мають ще один плюс – неглибоке закопування. Якщо ви взяли із собою не дуже потужний металошукач, то для знаходження скарбу на городі його буде цілком достатньо. Якщо ви очікували знайти монету, а натомість попався старий посуд чи гудзик – не впадайте у відчай, адже все може нести в собі цінність. Радимо вам більше дізнатися про свою знахідку. Нерідко подібні знахідки після ретельного чищення та полірування приносять чималий прибуток.


Пошук скарбу в будинку

Якщо ви знайдете щось цінне на городі, не пошкодуйте часу та спробуйте пошукати у будинку. Причому слід перевірити все – від підвалу до горища. Краще розпочинати пошуки з самого верху – горища. Досліджуйте кожен куточок, який вам потрапить, особливо приділіть час території біля пічних труб. Також перевірити не завадить відсипання, яке раніше служило утеплювачем у будинках мешканців села. Коштовності нерідко ховали за трубами, адже набагато легше запам'ятати, що скринька схована поряд із якимось орієнтиром, ніж просто у землі.

За горищем піде відразу підвал. Тут бажано окрім металошукача запастися ще й налобним ліхтарем, адже гас або свічка не зможуть достатньо висвітлити територію, щоб вам було зручно працювати.

Проскануйте земляну підлогу та стіни, адже люди часто обирали для приховування коштовностей саме ці місця. До них дістатися дуже швидко і просто, але не кожен зловмисник здогадається шукати саме тут. Саме підвали найчастіше таять у собі те, що вам хотілося б знайти.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram