Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Де можна придбати рацію?

Новини та статті 07/02/2016

Іноді придбання портативної радіостанції стає не лише приємною справою вирішення одного завдання. Так, якщо Ви купували комплект цих пристроїв суто для переговорів у подорожі, раптом може виявитися зручним застосування їх на риболовлі, полюванні або заняттях альпінізмом.

Купити рацію можна як для персональних потреб, так і для організації клубного руху (велопоходи, пейнтбол, проходження автоквестів тощо). Де зробити придбання? Ми рекомендуємо онлайн-каталог Фортер, асортимент радіопереговорних пристроїв в якому дозволяє зробити правильний вибір під Ваші завдання.

Давайте розглянемо користь купівлі рації на даному торговому майданчику. По-перше, серед конкурентних переваг Фортер не тільки прийнятна ціна, а й грамотна допомога при виборі пристрою (як і комплекту на кілька користувачів), кваліфікований ремонт і перепрошивка обладнання силами власного сервісного відділу. Крім того, додаткові матеріали, інструкції, прошивки на різні моделі, навіть професійних переносних рацій, Ви зможете скачати з Dropbox-сервісу сайту.

Фортер забезпечив найважливіший параметр для вибору – повноцінний каталог та зручні пошукові фільтри. Ви можете ознайомитись з моделями відомих виробників, твори мистецтва яких зарекомендували себе у найскладніших умовах експлуатації – Motorola, Kenwood, President Electronics, Voyager, Voxtel. Серед них є рації для автомобілістів та далекобійників, для затятих мисливців та просто радіоаматорів.

Рация для дальнобойщиков

Вибираючи першим питанням стає дальність роботи. Застосувавши на сайті фільтр за цим параметром (понад 15 км), ми побачимо довгий ряд моделей. Тут живуть Motorola XT225, стаціонарна автомобільна President Electronics JOHNNY III ASC, інші 40-канальні переговорні пристрої. Ціновий сегмент обладнання у цьому розділі – від 3 до 10 тис. грн. в середньому.

Професійні переносні рації преміум-сегмента «влаштувалися» у розділі, де параметр дальності становить від 11 до 15 км. До них відносять Voyager Air Soft, Voyager LPD… Ціновий діапазон – від понад 650 до понад 2000 грн.

Багато пропозицій в економ-сегменті портативних радіостанцій. У вартості до 1 тис. грн. Ви зможете знайти класикою якості Motorola TLKR T41, Motorola TLKR-T6 та ін.

Рация Motorola TLKR-t41

Консультація з досвідченим співробітником Фортер дозволить Вам придбати рацію «із запасом», який дозволить вирішити й серйозніші завдання, ніж заплановані.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram