Детально про замки для сейфів
Кожен з нас прагне убезпечити своє житло від крадіжок. Ми часто запитуємо себе – де безпечно зберігати свої гроші, якщо не хочеться нести їх до банку. Після кількох випадків з моїми близькими та знайомими, я серйозно задумався про покупку сейфа.
Але купити сейф мало. Потрібно ще, щоб він надійно замикався, щоб зловмисник не зміг підібратися до його вмісту. Після вивчення величезної кількості матеріалів, я дійшов висновку, що виділяється і натомість інших підприємств продукція фірми «Промет». Дана компанія випускає сейфи з такими типами замків:
- ключові замки циліндричного типу (рамкові та штифтові) – відкриваються за допомогою ключа, кодовою комбінацією якого є його профіль;
- сувальдні ключові замки – ключі для цих замків з бородками, що виступають, кодом служить також змінний рельєф ключа;
- кодові замки механічного типу – головним їх агрегатом є звані кодові диски, кодова комбінація визначається шляхом взаємного їх розташування, і навіть розміщення кодових пазів. Механічні кодові замки можуть бути наділені можливістю зміни кодової комбінації, а можуть випускатися без такої можливості.
- і нарешті, для електронного типу замків характерний принципово новий тип пристрою та роботи: їхній код встановлюється шляхом введення буквено-цифрової комбінації в комп'ютерну систему.
Будь-який замок обов'язково характеризується класом стійкості на підставі вимог існуючих в Україні стандартів.
Замки у сейфах Промет
Хотел бы также представить наиболее распространенные на рынке Украины модели:- Ключовий замок EURO-LOCKS. Це замок циліндричного типу, який називається рамковим. Призначений для безпосереднього замикання чи приводу ригелів. Має 8 кодових рамок та 2000 можливих комбінацій ключа.
- Ключовий замок сувальдного типу MAUER. Привід замикаючих ригелів тут відбувається у трьох напрямках. Має європейський сертифікат відповідності класу VdS Cl.1. Кодових елементів (сувальд) також є вісім, а ось максимальна кількість комбінацій ключа становить 280 тисяч варіантів.
- Механічний замок ROYAL. Кодова комбінація замка встановлюється шляхом завдання розміщення повідкових виступів та кодових пазів на поверхні дисків. Має три кодові елементи, максимальна кількість комбінацій 500 тисяч. Недоліком, мабуть, є неможливість повторної зміни кодової комбінації.
- Механічний замок кодовий LaGard. Серед відмінностей від попередньої моделі – можливість багаторазової зміни кодової комбінації, яка задається розміщенням кодових дисків на приводній втулці. Є європейський сертифікат відповідності. Максимально комбінацій 1 000 000 включає три кодові диски.
- Електронний замок MAUER. Привід замикаючих ригелів сейфа відбувається при переміщенні від ручки замка. Має потрібні сертифікати відповідності. В наявності режим блокування, що активується під час спроби підбору коду. Усі функції замка програмуються з клавіатури, лише якщо він відкритий. Живлення від одного елемента 9V.
Рекомендую вам обов'язково звертати увагу на замок при покупці сейфа.