Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Детально про замки для сейфів

Новини та статті 13/07/2015

Кожен з нас прагне убезпечити своє житло від крадіжок. Ми часто запитуємо себе – де безпечно зберігати свої гроші, якщо не хочеться нести їх до банку. Після кількох випадків з моїми близькими та знайомими, я серйозно задумався про покупку сейфа.

Але купити сейф мало. Потрібно ще, щоб він надійно замикався, щоб зловмисник не зміг підібратися до його вмісту. Після вивчення величезної кількості матеріалів, я дійшов висновку, що виділяється і натомість інших підприємств продукція фірми «Промет». Дана компанія випускає сейфи з такими типами замків:

  • ключові замки циліндричного типу (рамкові та штифтові) – відкриваються за допомогою ключа, кодовою комбінацією якого є його профіль;
  • сувальдні ключові замки – ключі для цих замків з бородками, що виступають, кодом служить також змінний рельєф ключа;
  • кодові замки механічного типу – головним їх агрегатом є звані кодові диски, кодова комбінація визначається шляхом взаємного їх розташування, і навіть розміщення кодових пазів. Механічні кодові замки можуть бути наділені можливістю зміни кодової комбінації, а можуть випускатися без такої можливості.
  • і нарешті, для електронного типу замків характерний принципово новий тип пристрою та роботи: їхній код встановлюється шляхом введення буквено-цифрової комбінації в комп'ютерну систему.

Будь-який замок обов'язково характеризується класом стійкості на підставі вимог існуючих в Україні стандартів.


Замки у сейфах Промет

Хотел бы также представить наиболее распространенные на рынке Украины модели:
  • Ключовий замок EURO-LOCKS. Це замок циліндричного типу, який називається рамковим. Призначений для безпосереднього замикання чи приводу ригелів. Має 8 кодових рамок та 2000 можливих комбінацій ключа.
Ключевой замок EURO-LOCKS
 
  • Ключовий замок сувальдного типу MAUER. Привід замикаючих ригелів тут відбувається у трьох напрямках. Має європейський сертифікат відповідності класу VdS Cl.1. Кодових елементів (сувальд) також є вісім, а ось максимальна кількість комбінацій ключа становить 280 тисяч варіантів.
Ключевой замок сувальдного типа MAUER
 
  • Механічний замок ROYAL. Кодова комбінація замка встановлюється шляхом завдання розміщення повідкових виступів та кодових пазів на поверхні дисків. Має три кодові елементи, максимальна кількість комбінацій 500 тисяч. Недоліком, мабуть, є неможливість повторної зміни кодової комбінації.
Механический кодовый замок ROYAL
 
  • Механічний замок кодовий LaGard. Серед відмінностей від попередньої моделі – можливість багаторазової зміни кодової комбінації, яка задається розміщенням кодових дисків на приводній втулці. Є європейський сертифікат відповідності. Максимально комбінацій 1 000 000 включає три кодові диски.
Механический кодовый замок LaGard
 
  • Електронний замок MAUER. Привід замикаючих ригелів сейфа відбувається при переміщенні від ручки замка. Має потрібні сертифікати відповідності. В наявності режим блокування, що активується під час спроби підбору коду. Усі функції замка програмуються з клавіатури, лише якщо він відкритий. Живлення від одного елемента 9V.
Электронный кодовый замок MAUER
 
Рекомендую вам обов'язково звертати увагу на замок при покупці сейфа.
Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram