Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Дизельні генератори та електростанції для дому: поради щодо встановлення та експлуатації

Новини та статті 20/05/2016

Забезпечення електроенергією заміського будинку часто буває нестабільним. Відсутність світла особливо болюча у холодну пору року. Від цієї незручності можна позбутися, якщо придбати дизельну електростанцію для будинку.

Велика кількість моделей виробництва KIPOR, KJ POWER, Matari, NIK, VITALS представлена в інтернет-магазині Фортер. Тут можна вибрати обладнання як у стаціонарному (до 200 кВт – KJ POWER KJT 250 – придатний для промислового підприємства), так і в мобільному «виконанні» (1,4 кВт, однофазний KIPOR KDE19EA).

Якщо Ви вже вибрали електрогенератор, необхідно знати особливості його встановлення та експлуатації. Насамперед, треба розуміти тип пристрою - для автономного або резервного живлення він призначений. Автономний - вмикається у роботу при відключенні центральної електромережі чи включенні потужних додаткових електропристроїв дільниці. Стаціонарний - призначений для автономного електропостачання, хоча серйозна система автоматики, встановлена на ньому, дозволяє використовувати його як резервний (аварійний).

Для будь-якого електрогенератора для будинку необхідно передбачити такі умови для роботи та його монтажу:

надійна вібростійка основа;

  • постійне провітрювання, якщо пристрій встановлений у приміщенні. Навколо його корпусу має бути вільний простір не менше 1 м по периметру та зверху – не менше 1,5 м;
  • відсутність у зоні знаходження електроустановки агресивних речовин у вигляді повітряних суспензій, рідин, газу тощо;
  • обмежений доступ сторонніх осіб (дітей, гостей, зловмисників тощо);
  • за потреби – гарну шумоізоляцію.

 

Домашній дизельний генератор зазвичай має невеликі габарити. Наприклад, переносний КЕНТАВР КДГ505ЕК/3 характеризується довжиною 73 см, шириною 66,5 см, висотою 52 см і загальною масою – 108 кг.

Стаціонарний KJ POWER KJR-150S – відповідно 300х110х190 см та масою в 1750 кг. Тому необхідно передбачити шляхи переміщення всього пристрою або його частин для монтажу та встановлення, зручність виконання монтажних робіт та періодичного обслуговування, зручний доступ до органів управління обладнанням, його заправлення дизпаливом.

У процесі експлуатації дизельні електростанції для будинку вимагають мало уваги, вони невибагливі до жорстких кліматичних умов, високої вологості, вітрових навантажень. Тому виконання наведених умов достатньо, щоб світла та тепла у Вашому будинку було в достатку цілий рік!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram