Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Для чого потрібна система нічного бачення на автомобіль?

Новини та статті 21/04/2015

Пристрої нічного бачення використовують у різних колах життя, в більшості випадків це винаходилося для наукових і військових цілей. Трохи раніше відомі автомобільні компанії вирішили застосовувати систему нічного бачення у звичайних машинах. В основному таке рішення пояснюється тим, що початок використання цих систем допоможе зробити процес водіння простішим у темний час доби, додатково знизивши кількість ДТП, які призводять до загибелі людства.


Як функціонує підсистема нічного бачення

Тут є два основних компоненти: екран, який встановлюється на передню панель машини і дуже чутлива камера. Камера зазвичай фіксує теплові випромінювання та інфрачервоні, що дозволяють визначити об'єкт у темний час доби. Потім камера переробляє дані, які отримала у звичайну картинку, і відображає це на екрані.

Радіус дії системи чималий, він може досягати 300 метрів, що просто ідеально. Скажімо, фари не можуть повністю забезпечити такий огляд перегляду. Камеру можна встановити на бампер, фари або безпосередньо на лобове скло автомобіля.

На екрані ви можете побачити не тільки живих істот: людей, звірів, а також машини, різну техніку, предмети, які залишають біля неосвітленої дороги, в чому, власне, і виявляються переваги цієї системи.

Важливі переваги нічного бачення в автомобілі:

  1. Зменшується навантаження на очі водія у темну пору доби, що дасть гарантію безпечного водіння.
  2. Автовласник зможе заздалегідь побачити звіра, що вилітав, або пішохода на дорогу, помічатиме перешкоди, що дасть можливість вчасно вжити вірних кроків.

Система нічного бачення в порівнянні з іншими пристроями є порівняно недешевим задоволенням, а також потребує високотехнологічних витрат. У зв'язку з цим звичайні автомобілі до часу не будуть оснащуватися системами нічного бачення, а ось автомобілі високого класу і зовсім не змінять свою ціну, якщо зробити монтаж системи. Крім дорогої вартості, інших недоліків у систем немає, тому будь-яка людина може купити та встановити на свій автомобіль такий прилад, приблизна ціна якого десь 4 тисячі доларів.

В наш час є два варіанти систем нічного бачення для автомобілів:

  • активна
  • пасивна.

Активна система крім тепловізора забезпечується інфрачервоним випромінюванням у формі камери, це дає можливість суттєво посилити радіус дії до 300 метрів. Пасивна система забезпечується лише тепловізором, через це радіус впливу значно менший – 150 метрів.

Якщо ви часто буваєте в роз'їздах, то система нічного водіння вам просто необхідна - заради вашої безпеки. А підібрати необхідний товар вам допоможуть співробітники інтернет-магазину Forter.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram