Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Для тих, хто цінує комфорт: вибираємо генератори для пікніка та виїзду на природу

Новини та статті 03/05/2016

З приходом теплої пори року ми намагаємося починати вибиратися на природу. Хтось виїжджає у вихідні на пару годин, маючи у своєму арсеналі звичні шашлики та бадмінтон, хтось захоплюється екстремальним туризмом. А хтось звик до комфорту навіть на березі озера – до телевізора, музичного центру. За допомогою консультантів інтернет-магазину Фортер цей комфорт легко забезпечити. Достатньо купити генератор для пікніка.

У чому секрет вибору пристрою? Як не витратити зайві гроші і при цьому стати власником дійсно ефективної електрогенеруючої установки? Насамперед, визначимося з потужністю пристрою. Як правило, генератор для виїзду на природу характеризується вихідною номінальною потужністю до 1 кВт. Цього достатньо для роботи:

  • "похідного" телевізора, аудіосистеми;
  • переносний холодильної установки (дуже важливо для збереження улову);
  • освітлення;
  • підзарядки мобільних телефонів;
  • роботи ноутбука, навігатора та ін.

Генераторы для выезда на природу

Малопотужні генератори зазвичай мають легку вагу. Розглянувши каталог Фортер, Ви в цьому переконаєтеся – у будь-якій лінійці від Honda, Yamaha, GE Wilson, Utool, NIK, Endress, GLENDALE, Fogo, AGT та ще десятка інших брендів є такі пристрої.

Для прикладу – Honda EU10IK1G важить лише 13 кг. При цьому він одягнений в шумопоглинаючий корпус, оснащений паливним баком на 2,1 л. Дотримуватися пристрою режиму тиші допомагає те, що він працює на бензині. Таке обладнання дешевше, тихіше працює, ніж дизельні чи газові установки.

Пройдемося за наступними параметрами, важливими при виборі генератора для природи.

Про невелику вагу та компактність говорити не треба – пристрій легко перевозити в автомобілі.

Наступним важливим параметром вважається витрата бензину. 0,6 літра на годину цілком оптимально. Запасу бензину для такого генератора Вам буде достатньо навіть на кілька днів – не доведеться брати збільшеного запасу або шукати заправку поблизу.

Ручний запуск генератора для пікніка цілком доречний. Такий "привід" здешевлює вартість пристрою, а деяка незручність від відсутності запуску "кнопкою" можна пробачити. Безумовно знадобляться розетки не лише на 220 В, а й на 12 В.

Непоганою альтернативою бензиновому агрегату стане інверторна установка. Але вона дещо дорожча, при цьому – економічніша на 20%.

Генератор Honda

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram