Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Домофон із записом відео - універсальний пристрій для захисту вашого будинку

Новини та статті 01/12/2015

Рубежі власного житла чи офісу – це має стати непереборною перешкодою для різноманітних зловмисників. Крадіжка навіть найдешевшої ручки або упаковки паперу – це не просто кримінальна дія. Це акт соціального дискомфорту. Купити відеодомофон – одне з найкращих рішень, які пропонує інтернет-магазин Фортер.

Чому так вважають працівники компанії? Звичайно ж, на підставі співвідношення між невисокою ціною, чудовою якістю та розвиненим функціоналом цього роду пристроїв. Сьогодні його вважають справжньою системою безпеки. Домофон із записом відео має непогану перевагу в порівнянні зі своїми аудіо-«побратимами». Давайте розглянемо чому.

Перш за все, пригадаємо, що жителі багатоповерхівок, невисоких «хрущовок», взагалі будь-яких будівель, оснащених дверима, що автоматично відкриваються і закриваються, звикли до аудіодомофонів з моменту появи їх на ринку. Простий функціонал – отримав виклик, підняв трубку, натиснув кнопку відкриття дверей – та зустрів гостя! Можна і не натиснути кнопочку - і ось уже корисний час ніхто не забирає.

Відеодомофон із функцією запису відео – складніший пристрій. По-перше, він оснащений мініатюрною камерою відеоспостереження (розміщена в панелі виклику) і LCD-екраном у «відповідній» частині, встановленої в приміщенні. По-друге – має багатий набір функцій.

Монитор видеодомофона

Наведемо кілька прикладів. Так, описуваний пристрій може почати записувати відео на встановлену карту пам'яті при появі в секторі огляду камери людини. Він може проходити повз, може стояти біля дверей (придивляючись до системи замків), може намагатися зламувати двері – його образ обов'язково зафіксується. Необов'язково це злодій – це може бути сусід чи знайомий, які заходили у справі, доки Ви були відсутні.

Відеодомофон для дому може транслювати відеокартинку по мережі Інтернет на Ваш мобільний або планшетний комп'ютер. Це дуже зручно у випадках, коли вдома залишаються самі діти. Так вони будуть не лише захищені від відвідування незнайомців, а й Ви – попереджені про прибуття їхніх небажаних друзів.

Наблюдение через Интернет

Інтернет-каталог Фортер пропонує різні моделі відеодомофонного обладнання та аксесуари до них. Їхні вартісні сегменти дозволять зробити вибір як хорошого початкового рівня, так і високоякісних виробів промислового рівня експлуатації.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram