Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Домофони високої якості ARNY тепер на "Фортер"

Новини та статті 28/10/2014

Рис.1 Сучасний дизайн у відеодомофонах ARNY

Привертає увагу барвистість та лаконічність дизайну кожної моделі відеодомофонів ARNY, які завдяки ультратонким корпусам та строгості зовнішнього вигляду з легкістю вписуються у стіни будь-яких приміщень, чи це офіс чи приватна обитель. Більше того, успішно підібрані пристрої навіть доповнять декор будівель. Завдяки найтоншому корпусу ARNY обіцяє викликати величезний інтерес споживача і як мінімум змусити його розглянути ці рішення, щоб порівняти з уже знайомими. Варто звернути увагу на моделі у вигляді моніторів, виконані на вигляд сучасних комп'ютерів-планшетів. Вони доступні в універсальних колірних рішеннях і мають широкоформатні розміри, а як інструмент управління служить той же сенсор.


Багатоканальні відеодомофони від ARNY

На окремий розгляд заслуговують багатоканальні відеодомофони ARNY, в яких передбачена можливість підключення додаткових елементів, що розширюють можливості вже встановленої системи: наприклад, двох викликових блоків і чотирьох камер, як у моделях AVD-NG793 і AVD-NG1093. При такому виборі домофонна система перетворюється на повноцінне відеоспостереження з різними варіантами розташування камер та огляду приміщення разом із зовнішньою територією. На один домофон у цьому випадку виводяться зображення з усіх зон, що спостерігаються.

Видеодомофон Arny AVD-NG1093

Рис.2 Багатоканальний відеодомофон ARNY модель AVD-NG1093

Інші переваги ARNY можна довго перераховувати. Це і наявність як вбудованого, так і знімного блоку пам'яті, на якому зберігаються фото- і відеокадри з камер, і детекція руху з автоматичним записом відеоролика, і використання домофону як фоторамка, і різні опції, що підвищують комфорт користувачів, такі як режим «не турбувати», зв'язок із телефоном та переадресація на нього з можливістю керувати замком. Але головна новина полягає в тому, що відтепер усі моделі відеодомофонів ARNY доступні для кожного клієнта інтернет-магазину Фортер.

Пропонуємо своїм покупцем ознайомитися з модельним рядом цієї марки і скористатися своїм безперечним правом на безпеку, комфорт, стиль і високу якість предметів, що оточують ваше життя.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram