Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Довгоочікуваний експеримент виробника: GoPro Hero4 Session

Новини та статті 07/10/2015

Щоразу, підшукуючи гаджет, який зможе зняти мої велопоходи, я знаходив чи не єдиний підходящий варіант. На його борту був відомий логотип GoPro. Цього разу на мене чекав сюрприз - творці вирішили оновити дизайн і функціонал своєї відеокамери для екстриму. Отже, знайомимося: GoPro Hero4 Session.


Огляд відеокамери GoPro Hero4 Session

По-перше, пристрій не змінило свого призначення – це все та ж action-камера, призначена для здійснення відеозйомки в умовах найжорсткішої тряски та швидкості. Її сфера застосування – авто- та мотоспорт, велосипедні змагання як з шосе, так і з швидкісного спуску з гір, водні види спорту, парашутизм тощо. Треба сказати, ринок звик бачити своїм лідером невелику сіру коробку з водонепроникним кожухом у комплекті.
Камера GoPro Hero4
Але настав час нового дизайну, і тепер ми насолоджуватимемося роботою GoPro Hero4 Session, що вже встигла завоювати титул найменшої екшн-камери з «дорослим» функціоналом. Її корпус чорного кольору досить міцний, явно здатний витримати ударні навантаження. Всі грані прогумованого корпусу мають розмір 35 мм, вага самого девайсу - всього 74 г. А це на 40% легше і 50% менше за відповідні параметри попередника.

Камера Go Pro

GoPro Hero4 Session «спокушає» вже те, що деякі роботи з її обслуговування можна виконати в домашніх умовах. Зокрема, легко проводиться заміна додаткового скляного захисту об'єктива – за допомогою спеціальних гвинтів.

Два світлодіоди, розміщені на фронтальній та тильній частині корпусу, не лише надають певного «технічного» шарму камері, а й дозволяють відстежувати режими її роботи. Їхнє одночасне світіння говорить про те, що девайс або заряджається, або знаходиться в процесі ведення відеозапису. Режим очікування визначається миготінням синього світлодіода.

Для людей з активним способом життя нерідко виникають ситуації, коли розетка з 220В знаходиться далеко. Тому виробник укомплектував камеру кабелем USB-microUSB, тоді як про придбання зарядного пристрою (чи автомобільна зарядка або звичайна) подбати повинен покупець. Кабелем, що постачається в комплекті, можна зарядити від ПК або «похідного» ноутбука. Біля гнізда живлення розташований слот для 64-Гбітної microSD картки пам'яті. Обидва роз'єми надійно захищені однією кришкою.


Карта памяти для экшн-камеры Go Pro
Аппаратные кнопки. В этой модели их всего несколько, что значительно упрощает управление экшн-камерой по сравнению с конкурирующими устройствами. Кнопка «Ввод», выполняющая функции стартовой для начала ведения видеозаписи, расположена на верхней панели. Чтобы камера «поняла» команду старта, достаточно эту клавишу нажать один раз. Режим интервальной видеозаписи активируется при 3-4-секундном удержании клавиши «Ввод». Эта функция – предустановленна, в процессе эксплуатации её можно программно изменить.
Вторая аппаратная кнопка находится на задней части корпуса. Она поможет вывести на небольшой OLED монитор необходимую информацию, а также использовать для настройки связи с устройством управления камерой – пультом или смартфоном. Также данная кнопка позволяет вносить на видеокартинку специальные метки для облегчения дальнейшего монтажа видеоотчета. Принцип её использования понятен, однако, пользоваться ею в сложный момент прыжка через ров на велосипеде (к примеру) или нет – дело владельца. В любом случае, самопроизвольное нажатие невозможно.
О креплении камеры. В комплекте поставки присутствуют сразу две крепежные площадки, разные по высоте. Они предназначены для приклеивания на рабочей поверхности (предварительно очищенной от жира и пыли, конечно же) с помощью двусторонней клейкой ленты. Можно воспользоваться и двумя крепежными каркасами. В них камера фиксируется специальной рамкой, открытие и закрытие которой происходит посредством рычажка. Сдвинуть его случайно не получится. Поэтому можно быть уверенным, что видеокамера не выпадет. Два отдельных держателя эффективно фиксируют угол наклона и поворота. 

Крепление для камеры Go Pro
Полезный аксессуар – чехол-поплавок, не дающий утонуть экшн-камере в случае её утери на воде.

Чехол для камеры Go Pro
Отличная новость для тех, кто уже обзавелся креплениями другого производителя - GoPro Hero4 Session с высокой вероятностью окажется совместима и с ними.
К недостаткам GoPro, выявленным на практике, можно отнести недостаточно хорошее качество фото, сделанное при плохом освещении. Однако, на видео при том же уровне освещения недостатка (цифровой зашумленности) не обнаружено.
Как уже было написано, управление настройками осуществляется путем использования пульта ДУ или смартфона. В целом, экшн-камера полностью соответствует ожиданиям своего владельца.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram