Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Дротові комплекти для зовнішнього відеоспостереження

Новини та статті 24/02/2016

Якщо кілька десятків років тому зовнішній відеоспостереження асоціювався у простого українця зі «шпигунськими штучками», то сьогодні це благо цивілізації повною мірою використовується в бізнесі та побуті. Використання відеокамер для стеження за станом виробничого периметра або порогу приватного домоволодіння давно перестало бути чимось невизначеним і недоступним.

Співробітники компанії «Фортер» приділяють належну увагу Вашій особистій безпеці та комфорту робочого процесу. Тому наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір систем відеоспостереження. Їх використання не тільки знижує до мінімуму ризики, пов'язані з грабежами та псуванням майна на об'єктах, що охороняються. Наявність відеокамер і відеореєстраторів, наприклад, дозволяє здійснювати віддалений контроль за технологічними процесами. Варто визнати і той факт, що охоронне обладнання – це також важливий фактор, що відлякує, для будь-якого зловмисника. Таким чином, Ви отримуєте не лише гарантії безпеки, а й оптимізацію особистого чи робочого часу.

Якщо планується встановлення системи відеоспостереження на постійній основі і необхідне максимальне та стійке покриття сигналу, то, без сумніву, Вам слід купити провідний комплект для зовнішнього відеоспостереження.

Комплект видеонаблюдения CoVi Security

 

Де використовується обладнання?

Сфера застосування комплектів дуже велика:

  • заміський котедж;
  • офіс;
  • склад;
  • автосервіс (автомийка);
  • торгові центри, паркування автомобілів тощо.

 

Чому варто вибрати готовий комплект відеоспостереження?

Обладнання, представлене в нашому інтернет-магазині, підібрано відповідно до основних вимог наших клієнтів. Ми вивчили та провели аналіз споживчих запитів, щоб запропонувати дійсно оптимальні конфігурації охоронних систем.

Всі елементи комплекту проходять тестування у виробника та безпосередньо в нашій компанії. Якісні відеокамери здатні витримати будь-які «примхи» погоди.

Важлива перевага – простота установки, яка не потребує спеціальних навичок. Крім того, завжди є можливість розширення системи відеоспостереження у майбутньому.

 

Що Ви отримуєте з готовим дротовим комплектом?

Це система елементів, які повністю узгоджені між собою та прості у монтажі:

  • камери (аналогові, цифрові, AHD-камери у кількості 2, 4 або 8 пристроїв);
  • кабель (його довжину підбирайте відповідно площі об'єкта охорони);
  • Блоки живлення;
  • відеореєстратор

Регистратор видеонаблюдения

  • кріплення.

 

Звертайтесь до нас, і ми розповімо Вам все про правильну організацію вуличного спостереження.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram