Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

DSC (ДСЦ)


DSC Протягом кількох років корпорація DSC (Digital Security Controls) є нашим надійним партнером . Штаб-квартира фірми знаходиться у Торонто. Компанія Фортер, зазвичай, працює тільки з надійними виробниками передової охоронної техніки. ДСК (абревіатура - цифрові засоби управління безпекою), є одним із визнаних у Європі та Америці виробником сучасних засобів безпеки. Датчики, концентратори, системи регулювання та інші групи товарів, які забезпечують миттєве реагування на небезпеку, постійно вдосконалюються виробником. Ми, завдяки налагодженим партнерським зв'язкам з DSC, пропонуємо нашому покупцеві лише перевірені вироби за доступними цінами.

DSC (Digital Security Controls)

Прилади ДБК від Фортер, за цінами без посередників

Основою будь-якої системи оповіщення про небезпеку є датчики. Своєчасність фіксації можливої небезпеки об'єкту, що охороняється, передачі даних про небезпеку на концентратор, визначають швидкість реагування на небезпеку. Датчики, або як їх ще називають сповіщувачі, є першою ланкою в ланцюзі системи оповіщення. Фортер пропонує своїм клієнтам два види сучасних датчиків ДСК:

  • внутрішні провідні датчики руху;
  • провідні комбіновані інфрачервоні сповіщувачі.

Обидва види приладів функціональні та надійні. Функціональність забезпечується провідним зв'язком з концентратором, надійність – передовими технологіями виявлення небезпеки об'єкта. Обидва прилади сумісні з концентраторами виробництва інших фірм товарного ряду Фортер.

Особливістю датчиків руху DSC є миттєве реагування на переміщення в приміщенні будь-яких об'єктів, на основі аналізу проходження звукових хвиль. При цьому прилад не позиціонує свійських тварин, як небезпека.

В основу роботи комбінованих інфрачервоних сповіщувачів ДСЦ покладено принцип аналізу проходження інфрачервоного випромінювання. Прилад, крім аналізу переміщення об'єктів у приміщенні, контролює на скління та його ушкодження.

Ефективність роботи будь-якого технологічного приладу залежить від правильності його встановлення та підключення до системи. Фахівці Фортер, крім консультації, як додаткова послуга, встановлять і налаштують датчики з гарантією їх максимальної функціональності.

Показать полностью
Telegram