Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Джерела безперебійного живлення – види, сфера застосування

Новини та статті 17/06/2015

Нещодавно знайомий звернувся до мене за допомогою у питанні вибору ДБЖ. Через постійні проблеми з подачею світла, які спостерігаються в його будинку, обійтися без джерела безперебійного живлення було просто неможливо. Саме тому, його відвідала думка, що варто купити УПС.

Так як ця проблема вимагала вирішення, ми почали розбиратися, якою саме ДБЖ може підійти йому. Насамперед почали розглядати типи цих пристроїв.


Типи ДБЖ

Після вивчення необхідної інформації, нам вдалося дізнатися, що зараз сегмент цього ринку може похвалитися двома основними видами ДБЖ. Використовуються вони для того, щоб постачати електроенергію котли опалення, побутову техніку, системи відеоспостереження, сигналізацію тощо.

Вибір упав на ДБЖ, які призначені для роботи з побутовою технікою. Ці пристрої є лінійно-інтерактивними. Величезним попитом вони користуються через простоту використання, а також щодо низької ціни. Ми зрозуміли, що половина справи була позаду, тому що нам вже був відомий тип ДБЖ, який необхідно вивчити та купити.

 

Принцип роботи ДБЖ

Звичайно ж, нас хвилювало і питання принципу роботи лінійно-інтерактивних ДБЖ, оскільки неправильно використовувати пристрій, що призвело б його до поломки, ніхто не планував. Як виявилось, проблем у цьому питанні виникнути не може, оскільки все досить просто. Для початку нам необхідно підключити стабілізатор, на який виводиться джерело резервного живлення. Після цього підключається саме джерело безперебійного живлення, яке власне і забезпечуватиме подачу електроенергії в тому випадку, якщо її буде відключено. Що ж до стабілізатора, його необхідно встановлювати на той випадок, якщо в мережі відбудеться сильний стрибок напруги. Таким чином, він не дозволить техніці, яка знаходиться вдома, згоріти або почати працювати некоректно.

Також вдалося встановити, що батареї у джерелах безперебійного живлення починають працювати після відключення світла практично миттєво. Затримка може становити максимум вісім мілісекунди. Це, звичайно, порадувало мого друга. В результаті ми дійшли висновку, що ДБЖ лінійно-інтерактивного типу відмінно підходять для роботи холодильників, котлів, телевізорів, насосів та інших приладів побутової техніки, які перестали отримувати постійний заряд електроенергії.


Місце покупки ДБЖ

Після того, як усі технічні питання були залагоджені, ми з другом почали думати над тим, де можна купити ДБЖ. Спочатку вибір припав на спеціалізовані магазини, проте, як виявилося пізніше, ціни там набагато вищі, ніж в інтернет-магазинах, тому було прийнято рішення знайти оптимальний варіант і замовити цього в мережі.

Витративши кілька хвилин нашого часу було виявлено сайт із величезним асортиментом на УПС. Ми одразу почали шукати необхідний товар. Подивившись на його ціну, а також порівнявши її з тими цінами, які вказані в інших інтернет-магазинах, було зрозуміло, що джерело безпербойного харчування можна купити недорого на сайті компанії Фортер.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram