Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Eaton (Еатон)

Компанія Eaton Перед американською корпорацією Eaton (Еатон) стоїть завдання розробки, виготовлення та постачання на світовий ринок надійного, зручного та безпечного у використанні електротехнічного обладнання. Номенклатура товарів обчислюється десятками видів, серед яких електроустановлювальні вироби та обладнання для роботи в мережах до 1000 Вольт.

Асортимент виробів Eaton

Інтернет магазин Фортер пропонує широкий асортимент пристроїв Eaton для ефективної автоматизації в побуті та на виробництві, розподілу та комутації електроенергії, підвищення рівня комфорту та безпеки людини: ДБЖ Еатон у серверній стійці

  • контактори;
  • автоматичні та кнопкові вимикачі;
  • трансформатори;
  • реле;
  • диференціальні автомати;
  • джерела безперебійного живлення.

Купити обладнання Еатон означає вибрати якість, практичність і довговічність.

ДБЖ Eaton

Джерела безперебійного живлення знаходять широку сферу застосування. Ці пристрої забезпечують стабільність роботи приладів, електроніки, обладнання під час перепаду напруги в мережі:

  1. Особливо перспективним є їх застосування як компонент систем охорони та безпеки. Під'єднаний до ланцюга пристроїв системи, УПС Eaton забезпечує тривалу автономну роботу датчиків, контролерів та панелі керування.
  2. Також це ефективне рішення для забезпечення стабільної роботи систем автономного опалення із енергозалежними газовими або електричними котлами.
  3. Купити безперебійник Еатон рекомендується для домашньої чи офісної комп'ютерної техніки. Це дозволить не втратити цінної інформації при раптовому вимкненні комп'ютера, захистити дорогу електроніку від псування в результаті стрибків напруги, продовжити термін її служби.

ДБЖ у дата центрі

Особливістю UPS Еатон є наявність функції холодного старту , завдяки чому пристрій автоматично вмикається на живлення підключеної мережі (навантаження) від своєї батареї при падінні напруги, виключаючи короткострокове вимкнення та перезавантаження приєднаних до нього пристроїв. При цьому ДБЖ спрацьовує за необхідності, решту часу перебуваючи в режимі готовності. Після відновлення живлення в мережі, безперебійник переводить акумулятор в режим безпечної зарядки (без шкоди для ємності батареї).

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені варіанти резервних , безперервних та інтерактивних ДБЖ Eaton, різних за габаритами, потужністю та функціоналом. Для того щоб вибрати та купити УПС, що підходить за параметрами та вимогами мережі , для якої необхідно організувати безперебійне живлення, варіант, корисно ознайомитися з технічними характеристиками кожної моделі.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram