Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ехолот для зимової риболовлі

Новини та статті 26/01/2016

Серед величезної кількості пристроїв, які дозволяють покращити і полегшити процес риболовлі, а також підвищити показники вашого улову, можна виділити ехолоти, які дозволяють визначити, чи є довгоочікуваний видобуток у водоймі і в якій саме кількості. Функціонування пристрою базується на посиланні конусоподібного вертикального ультразвукового сигналу в область води, далі він починає відбиватися і показує ландшафт з глибиною дна, а також є риба в області лунки. На сьогоднішній день зимова рибалка є чудово підготовленим заходом, який складно уявити без спеціального інноваційного сучасного обладнання та пристроїв, які дають змогу отримати плідні результати та справжнє задоволення.

 

Переваги та недоліки зимових ехолотів

Купити ехолот для зимової риболовлі сьогодні можна з різними технічними характеристиками та специфічними умовами використання, адже лов риби відбуватиметься за особливо низького температурного режиму навколишнього середовища. Серед основних переваг зимових ехолотів можна виділити: можливість визначити рельєф дна, що дозволить правильно підібрати приманку та наживку, виявлення риби, а також напрямки її руху та можливість вирахувати глибину в найкоротші терміни.

Эхолот Garmin Echo 551

Серед недоліків сучасних ехолотів відзначають: невеликий радіус огляду, який дає можливість вести спостереження виключно дна під лункою, ймовірність швидкого розряду акумулятора через холодні температури, а також дисплей, в основі якого лежать рідкі кристали, здатні витримати температуру не нижче -15 градусів по Цельсію.

 

Як зробити правильний вибір ехолота

Вибираючи для себе зимовий ехолот, необхідно віддати належну увагу наступним особливостям та умовам:

  • Вага та розміри ехолота мають бути невеликими, адже під час зимової риболовлі вам доведеться досить багато пересуватися.
  • Акумулятор має бути стійким до низьких температур довкілля.
  • Між приладом, датчиком та джерелами живлення повинні бути сполучні морозостійкі кабелі.
  • Завдяки багатопіксельному екрану у вас буде можливість краще розглянути рельєф дна, а також напрямок пересування косяків риби.
  • Якщо рибалити збираєтеся у важкодоступних місцях, то в ідеалі слід купувати пристрій із вбудованим навігатором.

Эхолот со встроенным навигатором

  • Бажаною, але необов'язковою умовою є наявність спеціальних поплавців, що забезпечують строго вертикальне розташування датчика.

Не менш важливою для багатьох рибалок буде і вартість ехолота: інтернет-магазин Forter пропонує моделі за найоптимальнішими цінами. Зверніть увагу, що не завжди дорогі моделі здатні задовольнити усі ваші вимоги та відповідати умовам риболовлі. Часто буває, що навіть недорога модель відмінно підійде для риболовлі в зимову пору року та у складних умовах.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram