Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ехолоти та сонари для риболовлі з берега та човна

Новини та статті 13/03/2016

Риболовля з використанням різного інноваційного для цього заняття обладнання перетворюється не просто на задоволення та відпочинок. Вона також стає джерелом отримання заряду бадьорості на довгий час, джерелом позитивних спогадів та документальних свідчень великих перемог – фотографій та відеосюжетів.

Один із видів спеціальних приладів, що реально допомагають у риболовлі - ехолоти, або інакше - сонари. В онлайн-каталозі Фортер можна придбати навіть ехолот для зимової риболовлі. До вашої уваги консультанти магазину пропонують відмінні ціни на сонари марки Garmin серій echo, echoMAP, Fishfinder та їх різновиди.

Эхолот Garmin Fishfinder 350

Принцип дії пристроїв – генерування і фіксація відбитих від дна водоймища високочастотних імпульсів. На основі отриманої «картинки» відбитих сигналів прилад дозволяє зробити висновки про перебування між рибалкою та дном косяків риби або окремих її екземплярів.

Технічне виконання пристрою враховує його місцезнаходження, наприклад ехолот для риболовлі з берега. Конструктивно, як і будь-який інший сонар, він складається з випромінювача, приймача та екрану. У корпусі приймача знаходиться контролер, який відповідає за прийом та обробку сигналу від проводового або бездротового плаваючого датчика (його можна кріпити на волосіні). Майже всі ехолоти для лову риби з берега мають маленькі розміри для кріплення на руці (у вигляді годинника). Вони реалізовано менше функцій, ніж в «стаціонарних» сонарів. Але основне завдання – визначення та показ власнику рельєфу дна, температури води, наявність стоянок чи міграції риби під водою такий прилад показує чудово.

Найбільш сильним вважається інший тип сонарів. Це ехолоти для риболовлі з човна. Конструктивно їх моделі також складаються з:

  • однопроменевого або двопроменевого передавача, що випромінює високочастотні радіосигнали 50-800 кГц. Найбільш ефективний діапазон вважається 50-200 кгц;
  • приймача з контролером прийому та обробки відбитого радіосигналу;
  • багатофункціонального екрану, що показує рельєф дна, температуру, локацію «кочують» або косяків риби, що стоять на місці (у вигляді іконок).

Эхолот для рыбалки с лодки

Любой тип сонара, тот же эхолот для рыбалки с лодки, характеризуется шириной луча (сектор в 60-120° или др.), мощностью (излучение в 300 Вт позволяет получить точное изображение подводной обстановки на глубине порядка 500 м), наличием шумоподавления и т.п.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram