Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Екіпірування рибалки: обладнання та спорядження для риболовлі

Новини та статті 14/06/2016

У світі існує кілька хобі, де людина прямо змагається з фауною у витримці, хитрощі, винахідливості. Це – рибалка. На боці сучасного рибалки традиційні гачки, вудилища, сітки… Але є й інноваційні елементи – екіпірування для рибалки включає ехолоти, потужні освітлювальні прилади, якісні ножі, мультитули.

Все з перерахованих типів спорядження включає асортимент інтернет-магазину Фортер. Крім грамотної консультації, Ви придбаєте правильно підібране обладнання за гідною ціною. Придивимося уважніше до одного з найпопулярніших підрозділів Фортера – ехолотів.

Йдеться про універсальний пристрій як для рибалки, так і для судноводія. Ехолот не тільки сканує і відображає на екрані рельєф дна, але й ефективно відстежує косяки риби, і навіть одиночна особина не втече від його звукового променя, що сканує. На спорядження для риболовлі ехолот перетворився давно. Є його стаціонарні версії для встановлення на човен. А є і «мобільна», яка використовується з вудкою.

У каталозі Фортер представлені моделі виробництва Garmin, що чудово зарекомендували себе. Наприклад, таке обладнання для риболовлі як Garmin Fishfinder 350c оснащене чудовим кольоровим дисплеєм високої роздільної здатності, потужність звукового сигналу – 300 Вт, що дозволяє працювати на великих глибинах. Точніше – при діагоналі дисплея 5' (WQVGA, 256 кольорів) роздільна здатність становить 272х480. На корпусі дисплея знаходяться кнопки налаштування приладу. Трансдьюдер – двопроменевий, що зумовлює ефективне виявлення риби на великих (до 457 м) та малих глибин.

Эхолот Garmin Fishfinder 350c

Можна підібрати й інший сонар, який займе гідне місце у сумці зі спорядженням рибалки. Сумку, надійний рюкзак від Sturm-Mil-Tec, PROF1 Group, 5.11 Tactical та інших брендів за гідною ціною можна придбати в Фортер.

Не зайвими будуть і ліхтарі виробництва легендарної марки Maglite, Powercom, Led-Lenser, Fenix з дальністю променя (залежно від моделі) від 50 до 500 м.

Фонарик Maglite

В екіпіруванні рибалки повинно бути завжди місце найгострішому ножу. Розрізати снасть, що заплуталася, начистити рибу для юшки, зробити ще багато специфічної роботи допоможуть рибальські ножі від Morakniv, LEATHERMAN, Victorinox та ін.

Фахівці Фортер також рекомендують придивитися до похідних флягам та гідросистем, біноклів та монокулярів, портативних рацій та універсальних зарядних пристроїв!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram