Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Екшн-камери для зйомки у русі

Новини та статті 29/06/2016

На просторах відеохостингів часто можна зустріти запаморочливі кадри, зняті екстремалами велоспорту, гірського туризму, аматорами серфінгу, парашутного спорту. Щоб отримати такі кадри, користуються відеокамерами для екстремальної зйомки. Це маленькі пристрої, які можна встановити на шолом, на руку. Їх розроблені і реалізуються, наприклад – в інтернет-магазині Фортер, надійні нагрудні кріплення, кронштейни установки на елементи спорядження тощо.

Один із найцікавіших пристроїв – відеокамера для велосипеда. Із запропонованих в каталозі Фортер камер виробництва GoPro, Falcon, Garmin або PowerPlant можна використовувати як будь-яку з моделей. Ми ж наведемо як приклад популярну камеру максимальної «комплектації» технічних параметрів – GoPro Hero4 (CHDHS-101-RU).

Вона унікальна в модельній лінійці відеокамер для екстремальної зйомки мінімальними розмірами (50% від розмірів найближчої «сусідки») і вагою (40% від будь-якої іншої камери з серії).

Але основні переваги цього пристрою лежать у таких параметрах:

велика кількість режимів зйомки відео та фото. Так, фото можна отримати у серії із 10 шт. протягом секунди!;

автоматична корекція орієнтації відео при зміні положення корпусу камери. Вам знайомий такий режим за аналогією зі зміною положення зображення на екрані сучасного смартфона;

можна використовувати режими відео Low Light, proTune, HiLight Tag і SuperView.

Легко встановити відеокамеру на кермо велосипеда (пряме гірське або «бублик» шосейного велоболіда) завдяки зручному кріпленню, яке можна придбати в каталозі аксесуарів Фортер. Всі необхідні елементи живлення та зв'язки з іншими пристроями вже на борту - це:

  • акумулятор (на 2 години безперервного відеозапису);
  • модуль бездротового зв'язку WiFi та BlueTooth.

Экшн-камера GoPro

Завдяки бездротовому зв'язку відеокамеру для велосипеда немає необхідності навіть знімати з керма – для отримання з неї відео та фото достатньо скористатися програмою GoPro App та пультом дистанційного керування Smart Remote.

Найважливіші характеристики – роздільна здатність та швидкість відеозапису. В даному випадку вони чітко відповідають високим вимогам зйомки у русі:

  • матриця CMOS 8 Мп;
  • роздільна здатність запису 1920х1440 (максимальна);
  • швидкість запису – до 60 кадр/сек (у режимі 1920х1440 – 25-30 кадр/сек).

Пристрій має слот для картки пам'яті ємністю до 64 Гб.

Ваш вибір відеокамери для велосипеда може в інтернет-магазині Фортер буде підтримано грамотною консультацією та офіційною гарантією!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram