Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Екшн відеокамери GoPro - найкращі камери для зйомки під водою

Новини та статті 09/06/2016

Довгоочікуваний сезон відпусток не за горами (а може бути, у когось уже й почався) і у кожного виникає непереборне бажання швидше опинитися біля берега ласкавого моря, щоб купуватись і поринати вдосталь. І, безумовно, всі моменти радості хочеться сфотографувати. І тут нам на допомогу прийдуть екшн-камери GoPro, що давно завоювали світову популярність, представлені в інтернет-магазині Фортер за найпривабливішими і вигідними цінами. Кожна з представлених у каталозі камер відрізняється підвищеною стійкістю до ударів і здатна витримувати тривалі навантаження як на суші, так і під водою. Варто також сказати і про те, що функціонал кожної моделі вражає, адже він дозволяє отримувати фото- та відеоматеріали найвищої якості, незважаючи на те, за яких погодних умов проводилася зйомка, чи то сильний дощ, чи то серйозна буря, чи люта хуртовина.

А зараз давайте розглянемо детальніше характеристики найпопулярніших відеокамер для води, але перед цим відразу ж зазначимо, що кожна з моделей, що розглядаються нижче, оснащена надпотужним процесором, що істотно впливає на продуктивність гаджетів.

1. GoPro HD HERO3 White Edition записує відео у форматі Full HD при частоті до 60 кадрів/сек, оснащена об'єктивом із широким кутом огляду, а асферична шестиелементна лінза зведе до мінімуму будь-які спотворення в кадрі. Гаджет має чотири режими зйомки, а запис можна виконувати безперервно або одиночними кадрами. На відміну від попередніх моделей, розробники HERO3 удосконалили її аудіосистему, що дозволяє фільтрувати сторонні звуки і отримувати природне звучання. І, звичайно, камера водонепроникна, має бокс, що дозволяє знімати однаково добре і над водою, і під нею. Занурювати її можна на глибину до 40 м-коду.

Экшн-камера GoPro HERO3 White Edition

2. Камера для підводної зйомки GoPro HERO4 Black видає відео на професійному рівні – Ultra HD (3840х2160р із частотою до 30 кадрів/сек), має нові режими для нічної зйомки та спеціальний режим ProTune, який дає можливість самостійно налаштовувати колір, чіткість, баланс білого. та ін. Вбудований Wi-Fi і можливість віддаленого управління – додаткові переваги гаджета, що розглядається. Зйомку на воді або під нею за допомогою Hero 4 Black слід у чохол-боксі, який можна занурювати на глибину до 60 м. Дана модель – ідеальний варіант для занять дайвінгом та для зйомки вейкбордингу.

3. І явний лідер – кубічна камера GoPro HERO4: SESSION, що відрізняється дуже високою якістю відео, надзвичайною легкістю та мінімальними розмірами. Ще однією незаперечною перевагою є і те, що нею можна користуватися відразу ж після придбання, тому що немає необхідності купувати спеціальний бокс, це означає, що модель абсолютно водонепроникна і має вологостійкий корпус. Подвійний мікрофон усуває сторонні шуми – наприклад, коли гаджет визначає шум вітру, слід автоматичне перемикання на інший мікрофон. Модель здатна знімати з двома кутами огляду – широким та середнім. Змінити кут огляду можна шляхом обрізання кадру. Занурювати камеру для зйомки під водою можна на глибину 10 метрів.

Экшн-камера GoPro HERO4 SESSION

Тепер Вам залишається тільки визначитися з вибором відповідної моделі і сміливо вирушати в незабутні подорожі разом з екшн-камерами від GoPro!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram