Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Електрика у поході: мобільні генератори для активного відпочинку

Новини та статті 06/06/2016

Мало є у світі справ, до яких так ретельно і довго готуються, як до справжнього, тривалого, бажано у найвіддаленіші куточки країни чи земної кулі походи. У короткостроковому пішому або вело-, або навіть сплаві річкою маршруті можна обійтися, звичайно ж, батарейками або невеликими акумуляторами. Електрика в поході, розрахованому на серйозний перехід, з використанням автомобілів чи всюдиходів, потребує особливої уваги.

 • Так, Ви в будь-який час підключіть та зарядіть такі пристрої:
 • GPS-навігатор;
 • освітлення у наметах, на території розміщення похідного обладнання;
 • потужні туристичні ліхтарі;
 • телефони кнопкові, смартфони, планшетники і навіть ноутбуки;
 • радіопереговорні пристрої, радіоприймачі та ін.

Для цього необхідно заздалегідь придбати пристрій, який у каталозі інтернет-магазину Фортер відноситься до розділу мобільні електрогенератори. Ви можете вибрати з цілого ряду обладнання, виробленого на заводах GLENDALE, NIK, Yamaha, Weekender, Honda, KIPOR, Endress, AGT, SENCI, Fogo, Кентавр та ін.

Генератор Glendale

Любителі активного відпочинку не з чуток знають, наскільки дороге місце у багажнику автомобіля. Взяти генератор на природу означає уважно підійти до його вибору. Якими характеристиками він повинен мати?

Насамперед, він повинен видавати необхідну потужність електроенергії. Її розрахувати можна самому - помноживши показник струму на напругу. Наприклад, зарядка в поході для смартфона при його параметрах 1 А і 5 В має «видавати» більш ніж 5 Вт. Параметри інших пристроїв-споживачів свої електричні характеристики теж не приховують – на корпусах виробник завжди відзначає параметри.

Електрика в поході необхідна одночасно часто навіть не одному, і не двом, а набагато більшій кількості споживачів. Тому заздалегідь прорахувавши їх потужність (або взявши з техпаспорта) підсумуємо їх - і це буде характеристика потужності електрогенератора, що видається. Таким чином, шукана зарядка в поході у вигляді генератора практично видає 1,2 кВт і більше. Наприклад, популярна модель мобільного електрогенератора Weekender D1500i характеризується:

 • номінальна потужність 1,2 квт;
 • фаз - 1;
 • напруга - 220 В;
 • частота – 50 Гц;
 • тип запуску – вручну.

Генератор

Більш того, як для якісного генератора на природу він оснащений таким елементом комфорту, як корпус, що шумопоглинає!

Друга обов'язкова якість цього обладнання – невелика вага та габарити, наявність коліщатків, рукояток для зручного навантаження або переміщення генератора, його встановлення на певному місці (на ґрунті, камінні тощо). Наведена модель Weekender D1500i має вагу всього в 18 кг, розмірами (ВхШхГ) 0,4х0,5х0,26 м., її дуже зручно розміщувати в багажнику автомобіля.

Об'єм паливного бака в даному випадку – 3,6 л. Паливо, що використовується - бензин. Саме такий пристрій здатний відповідати за все електрообладнання Вашого похідного табору!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram