Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Електромагнітні антикрадіжні системи

Новини та статті 15/03/2016

Магазини самообслуговування - чудова мета для кримінальних «талантів» різних мастей. Але на шляху їхнього успіху у справі експропріації власності магазину стоять такі надійні захисники як антикрадіжні системи.

Магазин, насправді, – це грамотно прорахований майданчик для продажу, причому прорахований не тільки щодо розміщення полиць з товарами, але й проходами, технологічними системами клімат-контролю, касовими зонами, кнопками виклику консультантів тощо. Весь цей конгломерат факторів потрібно захищати. У багатьох випадках традиційні системи відеоспостереження, реєстрації та контролю не «закривають» усі лазівки шахраїв-злодіїв. Тому ознакою добре захищеного магазину є антикрадіжні системи.

Їхнє місце розміщення – між зоною розрахунку за придбані товари та виходом із торгової зали. Рідкісні винятки - коли за касами знаходиться ще один комерційний майданчик, тоді "ворота" протикрадіжок розміщують відразу за касою. Основне завдання власника торгової точки – здійснити вибір та встановлення обладнання для боротьби зі злодіями, причому найефективнішого.

Работа противокражной системы

Розглянемо склад та принцип дії одного з кількох типів такого «сторожа». Електромагнітний тип працює за принципом визначення змін електромагнітного поля, коли до нього вноситься намагнічений металевий предмет. Діапазон частот, із якими працює устаткування – низькі, не більше від 10 Гц до 20 кГц. Насправді – від 16 Гц до 12 кГц. У нашому випадку як детектор змін поля виступає приймальна антена, а ініціатором – магнітна смужка, що наклеюється на товар так, щоб не псувати його зовнішній вигляд.

 

Які переваги даного обладнання?

Можна говорити про цілу низку позитивних якостей:

  • намагнічені металізовані смужки мають невеликий розмір, тому їх прикріплюють до товару під етикетку найчастіше, за якою вони невидимі;
  • невисока вартість міток;
  • мітки (ці магнітні смужки) можна кріпити і до товарів з металу, а також до запакованих в металеві упаковки. На процес детекції це не вплине;
  • низький відсоток помилки у рамках протикрадіжної системи за рахунок впровадження модулів цифрової обробки сигналу;
  • простота налаштування, швидке відновлення після збоїв електроживлення.

Электромагнитные системы против краж

Водночас необхідно вказати і на окремі недоліки:

  • рівень детекції проти конкурентними системами знижений;
  • досить висока вартість обладнання;
  • деактивувати мітку можна лише «відліпивши» її вручну. Якщо залишити як є – вона може спрацювати під час відвідин іншого магазину, що може призвести до правової колізії.

Інспектори охорони часто змушені стежити ще й за тим, щоб недобросовісні покупці не знімали самостійно з товарів антикрадіжки, т.к. в цьому випадку повз приймальні антен можна пронести все що завгодно.

Інтернет-магазин Фортер пропонує своїм клієнтам широкий вибір антикрадіжних систем, купити які можна від таких виробників як Megaplast Kladno, Antikrazka, RegSys.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram