Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Електромагнітний замок та його монтаж

Новини та статті 14/04/2015

Електромагнітні замки або ЕМЗ досить затребувані в наш час, недарма виробники виробляють чималу кількість їх видів. Втім, варто відзначити, що монтаж такого замку вимагає окремих особливостей, і поради, який Вам можуть підказати тільки справжні фахівці.

Під час кріплення обов'язково потрібно дбайливо ставитись до кабелю, його поломка може зробити неробочим замок. Прищемити кабель можна лише при кріпленні. Щоб не защемити кабель, треба в обов'язковому порядку переконатися, що монтажна кишенька розташовується нижче за корпус. Додатково слід не забути, що під час встановлення забороняється потрапляння пилу або сльоти на язичок клямки.


Електромагнітний замок у плоскій реалізації

Щоб використовувати ЕМЗ в теплоізоляційних профілях, вирішили винайти спеціальні замки з плоским профілем. Якщо поставити звичайні ЕМЗ в теплоізоляційних профілях, то термоізоляції стане значно менше. Важливо те, що сучасні в ЕМЗ немає таких недоліків, але не всі мають гроші купувати найновіші винаходи.


Електромагнітний замок із плоскою запірною накладкою короткого типу

Ще на ринку є можливість знайти замок із плоскою запірною накладкою короткого образу. Ці замки зазвичай застосовуються в сталевих дверях. Через те, що виріз під ригелі виконуватиметься в самій рамі, то накладка перегороджуватиме виключно засувку.


Електромагнітний замок та європейський паз

Найбільше потрібно помітити ЕМЗ, уготовлені для євро паза. У такому випадку, щоб виробник виконав клямки рівними, сама накладка тут досить дрібна і містить триміліметровий язичок. В результаті виходить досить хороше замкове кріплення між рамою і полотном дверей, у тому числі і при нерівномірностях.


Запірні накладки тимчасового типу

Після закінчення будівництва виконується монтаж тимчасових запірних накладок, щоб ми мали можливість впровадити ЕМЗ. На місці клямок у даному випадку також дозволяється застосування запірних накладок тимчасового типу, у них такі ж функції.


Врізні електромагнітні замки із захистом від вологи

Є багато випадків, коли замки потрібно використовувати за межами будівель, на вулиці, де найвища вологість. Щоб підвищити час роботи замку, тут необхідно застосувати продукцію з обороною від вологості. При їх використанні, замки дійсно працюють набагато довше і не приносять морок своїм господарям.


Електромагнітні замки для дверей із цільного скла

Зараз потрібні двері з цілого скла, тут потрібні спеціальні ЕМЗ, у них є язички, які заблокують двері. У випадку, якщо ви вирішили купити цільноскляні двері, то рекомендується вибрати, яка модель клямок більш підходить для Вас. Клямки під скляні двері радиться робити на замовлення.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram