Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Електромеханічні замки, у чому зручність?

Думки експертів 19/11/2014

Рис.1 Електромеханічний замок на захисті Вашої оселі

Крім всіх перерахованих переваг, секрет зручності електромеханічних замків полягає і в простій установці, легкому програмуванні, простоті відкривання та закривання. Завдяки підвищеному рівню секретності пристрою, підвищується рівень безпеки та системи загалом. В окремий ряд відносять електромеханічні замки без замкової щілини. Конструктивна особливість цих пристроїв дала їм у народі ще одну назву – невидимка. Головна перевага таких пристроїв – захист від злому, відкриття відмичками та іншими подібними пристосуваннями, а також утруднене визначення його місця розташування для зловмисників, а отже, більш високий рівень безпеки.

YB-600+ электромеханический замок

Мал.2 Електромеханічний замок модель YB-600+

Користуючись електромеханічним замком, важливо знати, що його можна відкривати і механічним способом, для чого в корпусі пристрою передбачена спеціальна свердловина. Ця властивість дуже зручна при непередбачених відключення електрики. Крім того, в комплекті з більшістю замків пропонуються додаткові акумуляторні батареї, також покликані врятувати ситуацію при відключенні електроенергії, забезпечуючи подачу живлення на замок протягом тривалого часу, в окремих моделях – більше місяця.

Электромеханический замок модель Fighter Steel

Мал.3 Електромеханічний замок модель Fighter Steel

Електромеханічні замки класифікують за двома основними критеріями: принципом роботи та способом встановлення. Способи монтажу бувають врізні та накладні. Накладні замки визнані більш практичними та надійними через встановлення їх на внутрішній стороні дверного полотна. Врізні замки вбудовуються в дверне полотно, тому зовні не видно. Складність такого типу полягає у вимогах до товщини самих дверей та матеріалу, з якого вони виготовлені.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram