Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Електромеханічний замок та домофон у домашній системі доступу

Новини та статті 10/07/2015

Всі ми замислюємося про те, як захистити наш будинок від злодіїв та грабіжників. Використовуються різні методи – від встановлення міцних металевих дверей до охоронної сигналізації. Але всі ці способи виявляються порожнім звуком, якщо ми самі пускаємо зловмисників до себе в будинок, коли вони дзвонять до нас у двері. Адже не завжди вдається перевірити, хто перебуває по той бік.

Дверне вічко дає дуже слабкий огляд, а у приватних будинках та котеджах для цього треба ще й вийти на вулицю, щоб підійти до хвіртки та перевірити, хто ж прийшов. Один з наших клієнтів живе в добротному двоповерховому будинку з гарною огорожею, його оселя оснащена всіма зручностями. І для того, щоб вирішити вищеописану проблему, ми вирішили порадити йому придбати домофон, який дозволяє, не виходячи з дому, контролювати всіх званих і непроханих гостей, які дзвонять у двері.


Система контролю доступу

Цей набір пристроїв є, можна сказати, частиною домашньої системи доступу і включає аудіо- або відеодомофон (рекомендується купувати пристрій з відеорежимом для більшої безпеки), панель виклику, електромеханічний замок, а також елементи живлення. Домофон підтримує відкриття електромеханічного замку за бажанням власника – це обов'язково. Електромеханічний замок дуже важлива деталь. Коли вибиратимете, зверніть увагу на те, що у вас за хвіртка. Деякі хвіртки дозволяють встановити у себе виключно врізний замок. Але у випадку з нашим клієнтом цей аспект був відкинутий, тому він купив собі замок накладної марки Atis Lock. Його основні переваги полягають у підвищеній надійності – його можна експлуатувати у будь-який сезон та за будь-якої погоди. Він має універсальність, тому що можна поставити його як на ліві, так і на праві двері. Також необхідно відзначити простоту використання, низьку ціну, а також можливість заблокувати внутрішню кнопку, що виключить можливість натиснути на неї з вулиці та зайти до вас.

Для живлення електромеханічного замку я користуюся блоком безперебійного живлення (ББП), проте можна використовувати звичайні блоки живлення. ББП я купив тому, що коли немає електрики, замок може запитуватись автономно і працювати ще деякий час. Необхідно прокладати кабель таким чином, щоб враховувалися технічні особливості домофону, зокрема так званий ефект просідання напруги, що підводиться до замку. Ви можете використовувати для електропостачання свого замка і так званий блок управління замком (БУЗ), який працює як конденсатор, що збирає електроенергію для того, щоб відкривався замок.

Доступ з вулиці для «своїх» може реалізовуватись за допомогою звичайного ключа, проте рекомендується користуватися брелоком Em-marine з ключами Touch-memory. Для цього потрібно буде встановити радіоконтролер. Необхідно відзначити, що для реалізації такого типу доступу необхідно встановити ще й зчитувач, а також передбачити для цього додаткові джерела електроживлення.

На даний момент клієнт задоволений встановленою системою, оскільки тепер йому не доводиться щоразу бігати до дверей і дивитися, хто там прийшов. Все це, включаючи відкриття дверей, він робить сидячи на дивані і не виходячи з дому!

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram