Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Електронна няня - на допомогу дбайливій мамі. Вибираємо цифрові відеоняні для спостереження за дитиною

Новини та статті 08/03/2016

Ваша немовля потребує підвищеної уваги, і ви як відповідальна матуся, зрозуміло, приділяєте їй максимально часу. Втім, ви і самі іноді потребуєте відпочинку, адже є ще досить інших побутових господарських справ, доводиться відповідати на дзвінки, займатися приготуванням, приготуванням та іншим. Життя в приватному будинку дещо ускладнює це завдання. На щастя, сучасні технології поспішають допомогти мамам із немовлятами в особі електронної няні.

Електронна няня – це досить зручний пристрій, який є додатковою парою очей та вух у спостереженні за немовлям. Вона складається з однієї пари блоків: дитячого та безпосередньо батьківського. Дитячий блок працює за типом передавача, а батьківський виконує функції приймача. Існують односторонні радіоняні, які діють за принципом одностороннього зв'язку, а також ті, в яких задіяний двосторонній зв'язок, і кожен з блоків виконує функцію передавача і приймача, наприклад, радіоняня від компанії Motorola MBP-16.

Motorola MBP16

Існує кілька варіацій у спостереженні за малюком, найвідомішим, зрозуміло, є звукова. Спостереження відбувається у світловому режимі, де рівень плачу дитини визначається за кількістю запалених індикаторів на приймачі. Сучасні технології дійшли вже до того, що простіше один раз побачити, ніж тримати приймач біля вуха. Відеоспостереження за маленькою дитиною дозволяє не лише передавати звук, а й картинку, і тому мама зуміє не лише чути, а й спостерігати за чадом. Камера для дитини є мініатюрним пристроєм з мікрофоном, в батьківському блоці є екран, на який і надходить зображення. Головна відмінність між аналоговими та цифровими відеонянями полягає в якості передачі та отримання інформації, і, звичайно ж, у ціні. Аналогові моделі більш схильні до перешкод, оскільки вони передають сигнал у відкритому вигляді. Цифрова відеоняня є більш захищеною від впливу перешкод, передає набагато чистіший звук і забезпечує більш впевнений прийом.

Цифровая видеоняня Avent

Чудовим прикладом є відеоняня Motorola, яка має можливість поєднання з будь-якими мобільними девайсами, за допомогою яких можна спостерігати безтурботне сно Вашого чада.

Вирішитись на покупку тієї чи іншої радіоняні Вам допоможуть фахівці інтернет-магазину Фортер, які вже оцінили всі недоліки та переваги доступних на ринку моделей.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram