Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Чи є користь від навігатора?

Новини та статті 08/06/2015

Нещодавно купив собі автомобіль. І знаєте, потрапив у таку ситуацію, що навіть не знав, де я перебуваю. Бувають різні ситуації, через які ви також можете не знати своє місце знаходження. Цікаво? Тут легко. Втратитися можна будь-де – ліс, місто, на диво в гіпермаркеті. А ось не знати своє місцезнаходження в машині, справа куди серйозніша. Адже йде витрата палива, зношування машини, - усі знають, що в нас дороги не найкращі. Ще не так страшно, якщо ви з машиною заблукали в місті. Навколо повно людей, які знають потрібну вам дорогу. А раптом підказаний вам шлях буде невірним? Так ще й у темну пору доби. Наприклад, у вас є карта, але ж це так незручно, щоразу зупинятися і дивитися, куди їхати далі. До того ж, карти – це застарілий варіант. Сучасні технології вміють вже не лише відображати креслення, а й показувати саму дорогу, показувати час прибуття та пробки.


Яке рішення?

Отже, купити навігатор! Прилад, який допоможе вам, знайти потрібний пункт призначення з мінімальними витратами. Головне, що він знає – це, де ви знаходитесь. Тут потрібний дуже якісний прилад. Спочатку про характеристики навігаційних програм. Найпопулярніша - це "Navitel", що підходить не тільки для Windows CE і Android, які є найпоширенішими, але і на iPhone, iPad, BlackBerry Q10, Z10, Z30, Windows Phone 7.5/8, Bada, Windows Mobile, Symbian, Java.

Також є такі додаткові функції, як: відображення пробок, погоди та новин. Це все є в інтернет-сервісі "Яндекс". Є можливість вибору голосу, який вказуватиме потрібну дорогу. Але бувають скарги на те, що система може прокласти шлях через невідомі поля та інші шляхи, де в основному ніхто не їздить і як такої дороги нема.

ПЗ, напевно, з детальною картою – Garmin. Ці карти також відображають місцезнаходження заправок, готелів та магазинів. Підходять для виїзду за кордон. Є один мінус, це те, що ця система показує себе найкраще в самому навігаторі Garmin. Якщо її завантажити інші носії, вона може працювати негаразд коректно. Також популярними є: "Сіті гід" та "iGo", які майже не відрізняються один від одного. Потім треба розглянути технічні характеристики навігаторів.

Габарити дисплея, розмір пам'яті, маєток потрібного інтерфейсу. Тут все залежить від фірм виробників, і, саме, ціни. Пропоную не сидіти здивовано, а доглянути потрібний магазин, відповідно з пробою товару, заїхати в нього і вже там випробувати все на ділі. Не пропадайте в дорозі, та й у житті природно теж не слід.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram