Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

EXA-Power (Екса Повір)

Компанія EXA-Power Особливості систем EXA POWER

В інтернет магазині Фортер, продукція EXA-Power (Екса Повер) представлена рядом аналогових пристроїв безперебійного живлення різної функціональності та вихідної потужності . Інвертори знайшли широке застосування у обладнанні офісів фірм, адміністраторів охоронних систем, наукових лабораторій, побутової техніки. Функції інвертора полягають у забезпеченні стабільного електроживлення приладів незалежно від можливих перебоїв центральної мережі. Завдяки інноваційним технологіям в галузі електроніки та електротехніки, створенню довговічних акумуляторних батарей інвертори Екса Повер успішно справляються з цим завданням. Пристрої безперебійного живлення в залежності від моделі можуть забезпечити подачу струму потужністю від 480 до 1200 Ватт. Пристрої мають функцію самодіагностики. Час подачі резервного живлення залежить від ємності вбудованих та додаткових акумуляторів. Системи сумісні з усіма видами генераторів. Крім функції резервного джерела живлення, інвертори здійснюють стабілізацію електроструму, що подається централізовано, що сприятливо відображається на роботі підживлених пристроїв. Зовнішній дизайн пристроїв відповідає сучасним вимогам, органічно поєднується з обладнанням офісів. Інформація про стан мережі та функціонування самого пристрою, виводиться на рідкокристалічний монітор зі звуковим дублюванням проблемних моментів. Безумовною перевагою апаратів є металевий корпус, що дозволяє його компонувати з іншими пристроями.

Інвертор Екса Повір

Інвертори EXA-Power обладнані вбудованою системою вентиляції, що ефективно запобігає можливому перегріву комплектуючих деталей.

Підключення та експлуатація пристрою не потребує спеціальних навичок та допоміжних приладів.

У нашому інтернет магазині Фортер Ви можете придбати інвертор Exa Power з необхідними Вам технічними можливостями, за ціною виробника . Перед реалізацією товар проходить пробне тестування в присутності покупця. У нашому магазині можна придбати сумісні акумуляторні батареї. Як додаткова послуга можлива доставка товару у вказане покупцем місце.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram