Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

III Міжнародна виставка систем охорони та безпеки Expert Security

Новини та статті 16/05/2024

Столиця України готується прийняти одну з найбільших подій у світі систем охорони та безпеки - міжнародну виставку Expert Security. Цей захід, який у цьому році відбудеться у Києві, у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), з 28 по 30 травня 2024 року, об'єднає провідних експертів для демонстрації найновіших розробок, технологій та рішень у сфері безпеки.

Організатори виставки Expert Security обіцяють захоплюючу програму, яка включає в себе виставкові стенди, семінари, презентації та демонстрації, спрямовані на підвищення ефективності та безпеки у всіх сферах життя. Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з останніми досягненнями в галузі безпеки, взяти участь у дискусіях та обмінятися досвідом з провідними фахівцями.

Компанія «Фортер» візьме участь у цьому заході. В рамках виставки, наша компанія представить свій стенд у секторі 2D, місце 08 з 28.05 по 30.05.2024. Відвідувачі матимуть унікальну можливість ознайомитися з широким спектром продуктів та послуг компанії, включаючи системи відеоспостереження, контролю доступу, пожежної безпеки та інші інноваційні рішення.

Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати наш стенд на виставці Expert Security та долучитися до обговорень про майбутнє безпеки та охорони. Цей захід обіцяє бути захоплюючим досвідом для всіх учасників та відвідувачів, що працюють у сфері безпеки та цікавляться новітніми технологіями.

Міжнародний виставковий центр знаходиться за адресою: м. Київ, Броварський пр-т, 15, станція метро «Лівобережна».

Запрошення можна роздрукувати, відкривши цей файл.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram