Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Фішфайндери та сонари для рибалок - незамінний помічник у пошуку риби

Новини та статті 22/03/2016

Рибалка з фішфайндером - захоплення, яке дає такі відчуття відпочинку, одночасно спокою та азарту, єднання з природою. Складно встояти перед тим, щоб не почати їй займатися цілий рік – у літнього та зимового лову риби існують свої переваги та захоплюючі особливості.

Дуже сприяє розвитку цим захопленням промисловість – Ви можете купити ехолот, і стати практично непереможним рибалкою у колі друзів та рідні. Цей пристрій працює за наступним принципом – воно генерує високочастотний радіоімпульс, який і вловлює своїм приймачем. За фактом зміни часу відображення та виду сигналу контролер сонара «видає» на екран сонара для рибалок інформацію про топографію дна водойми та присутність косяків риби.

Deeper Fishfinder

В основі приладу лежить, як зрозуміло, випромінювач, приймач, контролер обробки отриманого «відбитого» сигналу, монітор для демонстрації зображення дна та ікон риби. Останні з'являються, якщо риба потрапила у поле зору (захоплена в 1 або 2 промені від джерела радіосигналу). Найбільш ефективними для риболовлі вважаються 2-променеві пристрої, що працюють на частотах 50-200 кГц.

Пропоновані до продажу сонари для рибалок в інтернет-магазині Фортер від перевіреного американського виробника Garmin (моделі Fishfinder, echo, echoMAP та їх серії) порадують Вас ціною. Вони здатні вивести Вас у чемпіони лову за допомогою спінінга, звичайної вудки, підводного полювання.

Перед покупкою необхідно знати кілька вступних. Насамперед – характеристики водойми. Ехолот для риболовлі «чутливий» до глибини, твердості ґрунту, солоної чи прісної води тощо. Потужність випромінювача також є важливою – вона дозволяє отримувати максимально точне графічне зображення рельєфу дна. І, звичайно ж – визначати зграйки риб, які потрапляють до зони випромінювання.

Эхолот Lowrance

Як уже сказано, фішфайндер – незамінний помічник. Його функція – шукач риби. Назва «приклеїлася» до зимових, літніх пристроїв, пристосованих до лову з катерів, човнів та за допомогою вудок з берега. Багато моделей цих приладів оснащені модулями GPS-навігації, можуть відображати траєкторію Вашого руху по акваторії в «прив'язці» до карти. Набори морських, річкових карток із спеціальними позначеннями додаються до фішфайндерів вже на стадії продажу.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram