Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ліхтарі Армітек – новий лідер

Новини та статті 28/05/2015

Мало хто знає щось про виробників ліхтарів. Який виробник вважається найкращим, на думку фахівців? Чому саме він виготовляє якісні ліхтарі? Зрозуміло, що найкраще про виробника розповість його продукт. Але, погодьтеся, не дуже хочеться власним коштом здійснювати тестування ліхтаря. Краще від початку купити ліхтарик якісного відмінного виробництва. Тому інформація про виробників буде дуже корисною.

На сьогоднішній день дуже багато виробників ліхтарів намагаються завоювати пальму першості. Тому вони постійно модернізують свої моделі, вводять інновації. Будь-яким способом хочуть перевершити конкурента та забезпечити ринок доступним для більшості населення асортиментом на прожектори та ліхтарики.

Але найбільше в цьому досягла успіху канадська компанія Armytek. Не можна не помітити її стрімке зростання. Хоча лише у 2010 році вона була зареєстрована. Хоча діяльність компанія розпочала ще три роки тому. І все-таки, на сьогодні компанія володіє патентами майже в усьому світі. Планується випуск понад чотирьох десятків нових моделей ліхтарів та дюжини індивідуальних та додаткових аксесуарів. Крім того, планку гарантійних термінів та міцності буде піднято ще вище.


Детальніше про ліхтарі Armytek

Ліхтарі Армітек спеціалізується на виробництві тактичних світильників. Розробляються вони для спецслужб та армії. Їхній корпус зроблений зі сплаву алюмінію T6061-T6, так званий авіаційний алюміній. Всі моделі мають захисне покриття преміум класу тип III. Вони продовжуватимуть працювати навіть після падіння з десяти метрової висоти на бетон. Найвищий рівень водонепроникності корпусу – IP68 від 10 до 50 метрів (залежить від моделі) протягом 5 годин. І ще підтверджує рівень якості гарантійний термін виробника – 10 років.

Багато фахівців вважають саме Армітек лідером у виробництві ліхтарів. І на це є дуже вагомі причини. По-перше, не можна не відзначити той факт, що фірма для виробництва продукції використовує лише висококласні та новітні технології, застосовує лише надійні матеріали. Тому її продукція визнана найбільш технологічно досконалою у світі. Саме цим і пояснюється наростаючий інтерес, який створюють ліхтарі Армітек.

А все завдяки тому, що фірма залучила до своїх лав групу міжнародних розробників. Її кістяк складають вчені, фахівці, інженери військової авіаційної і ви здивуєтеся, але навіть космічній промисловості. Ви можете бути впевненим як товар, тому купити ліхтар Армітек буде правильним рішенням, оскільки процес створення говорить сам за себе.

У будь-якому випадку, все, що хоче отримати кожен покупець, це достатній рівень яскравості та надійності. Звичайно, все це фірма гарантує. Чому? А все тому, що виготовляючи ліхтарики, Армітек не використовує дешеві компоненти із внутрішнього ринку (тобто інші бренди). Застосовуються лише найкраща електроніка та світлодіоди з Японії та США. Результат перевершує всі очікування. Засоби освітлення, що виходять, можуть витримувати дуже суворі кліматичні умови і зберігати при цьому свою працездатність.

Тепер ви знаєте, якому виробнику віддати перевагу, якщо вирішите купити тактичний ліхтар.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram