Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Forteza (Фортеця)

Охоронне обладнання Forteza

Захисні системи по периметру важливих об'єктів – ключ до постійної безпеки та спокою на душі власника. Не випробовувати долю та забезпечити надійну протекцію периметра пропонує виробник охоронного обладнання Forteza.

Фортеця – компанія, яка створює якість. Можливості сучасних технологій дозволяють робити дієві сигналізаційні комплекси. Основним їх елементом є радіохвильові датчики . Вони розроблені провідними спеціалістами у сфері охоронних технологій та пристосовані працювати з актуальними викликами сучасності.

Жодний простір не можна захистити високими стінами. Його потрібно оберігати за допомогою охоронної техніки периметрів. Своєчасний сигнал про проникнення на об'єкт забезпечить безпеку майна – зловмисник просто не встигне нічого взяти.

У каталозі інтернет-магазину Фортер представлений оптимальний набір сповіщувачів для потреб клієнтів. Власнику об'єкта, що охороняється, буде легко підібрати необхідну кількість датчиків для забезпечення надійної протекції. Комплекс доповнюється системами відеоспостереження. Через війну формується повністю захищене простір.

Сповіщувач охоронний радіохвильовий двопозиційний FMW-4

Вибір датчиків за актуальними вимогами

На сайті компанії Forter просто знайти прилади, що підтвердили свою надійність постійними випробуваннями. Переваги охоронного обладнання Фортеця досить широкі:

  • відстань виявлення – від 10 до 300 м. Дозволяє охоплювати об'єкт значною захисною зоною.
  • Датчики подають сигнал під час переривання контакту між двома сусідніми сповіщувачами – система охороняється автоматично.
  • Вітер, дощ та сніг не вплинуть на точність роботи системи сповіщення.
  • Причиною сигналу про проникнення невеликих тварин (звірі, птахи) не стануть – сповіщувачі здатні розрізнити габарити.
  • Можливість запису всіх даних та передачі їх у будь-яку програму для аналізу.

Ціни на радіохвильові датчики оптимальні та доступні – натомість клієнти отримують захисний периметр без вад. Купити охоронне обладнання, системи сигналізації виробника Фортеця в Києві та Україні доступно з річною гарантією від Forteza в інтернет-магазині Фортер, ми організуємо доставку по всій Україні.

Показать полностью
Telegram