Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Foscam (Фоскам)

Відеокамери Foscam, особливості та варіанти використання

Продукція бренду, представленого на цій сторінці, заслужено має попит не тільки у професіоналів. Будь-який користувач комп'ютера може купити відеокамеру Foscam (Фоскам) в інтернет-магазині Фортер , встановити і налаштувати її самостійно. Висока якість, асортимент виконання та прийнятні ціни – суттєві аргументи на користь популярності продукції цієї фірми. Виробник Foscam (Фоскам) зробив ставку на бездротові камери відеоспостереження та успішно витримує конкуренцію у цьому сегменті. Професійні та бюджетні виконання камер використовуються:

  • в організації систем безпеки режимних об'єктів;
  • для спостереження за відвідувачами супермаркетів та офісів;
  • на автостоянках та у приватних будинках;
  • у дитячій – для спостереження за дитиною.

Вибираючи IP-камери Foscam (Фоскам), немає потреби переплачувати за зайві функції та високі характеристики. Для організації спостереження в квартирі або невеликому офісі цілком підійде недорога IP-камера C1 . Вона чудово бачить уночі на відстань 8 м, має вбудований мікрофон, динамік та піродатчик, що дозволяє використовувати цю модель у домофонних системах. Відео HD-якості передається Wi-Fi на будь-який, підключений до інтернету пристрій:

  • стаціонарний комп'ютер;
  • ноутбук;
  • мобільний телефон.

З цих пристроїв здійснюється і управління бездротовими поворотними Wi-Fi камерами спостереження. Монтаж більшості пристроїв доступний нефахівцеві. Збираючись купити відеокамеру Foscam (Фоскам) в інтернет-магазині Фортер , уважно порівняйте характеристики та дізнайтесь у менеджера, наскільки зроблений Вами вибір, оптимальний для передбачуваних умов експлуатації.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram