Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Гаджети для активного відпочинку, туризму та подорожей. Найпопулярніші аксесуари для будь-якого туриста

Новини та статті 09/03/2016

Тривалий похід або активний відпочинок не надається без відповідних складових, якими є аксесуари для подорожі. Настання весни – чудовий привід вирушити у похід. Але в лісі, як і в іншому просторі відкритого типу, кількість небезпек досить велика на квадратний метр. Якщо ви наважуєтесь на самостійний похід, потрібно підібрати відповідне спорядження, до якого варто віднести ехолоти, ножі та мультитули, рації, біноклі тощо. Будьте готові носити 30-кілограмовий рюкзак, якщо це піший похід. З водним походом простіше – байдарка все щастить.

Наш магазин надає клієнту все, що може стати в нагоді в поході, від вас буде потрібно взяти ложку, вилку та засоби особистої гігієни. Туристичні гаджети – це цілий комплекс спорядження, до якого належить все, включаючи, зокрема, ніж компанії Ganzo, який стане в нагоді не тільки в лісі, а й у парку. Нарядимо вас таким ідеальним туристичним гаджетом як ехолот компанії Garmin, який неодмінно зробить вас душею компанії.

Эхолот Garmin

Ми також рекомендуємо вам оснаститися додатковим екіпіруванням до вже існуючого, яке ви берете в гори. Також не зайвим буде прихопити гумові чоботи. Ретельний вибір взуття досить важливий, головне, щоб воно не промокло. Важливо зберігати її подалі від багаття.

Ми розуміємо, що ви довго чекали цього моменту, тому і надаємо вам усі потрібні гаджети для мандрівника, які допоможуть провести час як слід. Функціональність нашого спорядження не має конкурентів та впевнено займає провідні місця в арсеналі туристичних гаджетів. З мультитулом Victorinox будь-яка несправність або поломка може бути полагоджена навіть дилетантом. Біноклі, які пропонує інтернет-магазин Фортер, дозволять відчути себе справжнім полководцем у поході.

Levenhuk Energy Plus

Наші фахівці з особливою увагою ставляться до всіх побажань клієнта, тому рекомендують гаджети для туризму як новачкам, так і досвідченим мандрівникам. Асортимент нашого магазину поповнюється передовими гаджетами для мандрівників, які з гордістю носять у своєму рюкзаку досвідчені туристи. З нашим товаром Ваш рюкзак не стане непідйомною ношею, а зовсім навпаки - предметом гордості, його наповнення зробить похід або подорож дійсно незабутнім і приємним, будь то вояж поодинці або веселою компанією друзів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram