Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Garrett Ace 250 - багатофункціональний та простий металодетектор для хобі та розваги

Новини та статті 30/05/2016

Сучасний ринок виробників металошукачів пропонує безліч моделей для будь-яких потреб і на будь-який гаманець. Однак, серед широкого асортименту особливою популярністю користується розробник Garrett та модель Ace 250. У цій статті компанія Фортер пропонує детально ознайомитись з Garrett Ace 250, причинами його затребуваності, універсальності та популярності.

Екскурс в історію компанії та металошукачів Гаррет

Історія компанії Garrett Metal Detectors розпочалася у 1964 році. Розробники зосередилися на створенні найкращих металошукачів та продавали їх за справедливою та розумною ціною. Клієнтами цієї компанії у переважній більшості були військові, спецслужби або спеціалізовані установи. Через деякий час металошукачі стали доступним товаром для цивільного населення, урізноманітнивши дозвілля, а для деяких ставши джерелом заробітку. З того часу фірма Гаррет керується негласним гаслом: «Наші клієнти є нашим пріоритетом номер один». У 21 столітті металошукач гаррет став символом знаходження металу, надаючи своїм клієнтам найкращі продукти, досконаліші технології та повнішу інформацію.

Характеристики металошукача Garrett Ace 250

Існує 3 основних типи металошукачів: ґрунтові, глибинні та підводні. Для якісного пошуку коштовностей варто віддавати перевагу ґрунтовим пошуковим приладам, особливо якщо Ви новачок у цій справі. Популярність металошукачів гаррет обумовлена доступною ціною та різноманітним набором функцій, починаючи від глибини металевих покладів і закінчуючи типом металу.

Характеристики металлоискателя Garrett Ace 250

Металошукач Garrett Ace 250 чудово підійде для початківця шукача скарбів за рахунок бюджетної вартості і простоти налаштувань. Тим не менш, дане обладнання має свої технічні особливості:

  • Інтуїтивний та простий інтерфейс;
  • багатофункціональність робочих режимів;
  • високий рівень чутливості;
  • Можливість встановлення потужнішої котушки;
  • Ергономічні лінії та стильний дизайн.

Поради для вдалого пошуку скарбів

Дотримуючись рекомендацій досвідчених шукачів скарбів, які віддали перевагу надійному і перевіреному металошукачеві Garrett Ace 250, Вам безсумнівно посміхнеться успіх.

  1. Не поспішайте копати за наявності будь-якого сигналу. Тільки чіткий звук свідчить про цінну знахідку, а не про іржаву бляшанку.
  2. Щоб знайти успіх, виберіть оптимальний режим. Прилад дозволяє створити власну маску пошуку.
  3. Для створення оптимального робочого режиму спробуйте різну швидкість пошуку. Іноді металошукач не дає відгук при повільному проведенні над робочою поверхнею.

Металошукачі Гаррет завоювали свого клієнта завдяки своїм пошуковим якостям та знайденим коштовностям. Ви все ще чекаєте, що скарб сам з'явиться під ногами? Звертайтесь до інтернет-магазину Фортер за своїм Garrett Ace 250 і вперед на пошуки скарбу!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram