Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Gazer (Газер)


Gazer Реєстрація подій на дорозі

Компанія Gazer (Газер) - тайванський виробник високоякісних сучасних мультимедіа та відеоспостереження ( реєстратори для автомобіля , охоронні відеокамери , системи відеопаркування та ін.). Високі технології, кваліфікований персонал та передові рішення – основні переваги компанії.

Наскільки важливий для вас захист у дорозі від можливих подій?

Чи хотіли б ви мати в салоні автомобіля особистого «адвоката» та «свідка», який зафіксує будь-яку подію? Для цього потрібно купити відеореєстратор Gazer. Він гарантує безпеку від різноманітних аферистів, шахраїв і «підстав» на дорозі. А у випадку аварії через іншу особу, допоможе це довести. Ви зможете реєструвати всі події на дорозі 24 години на добу за будь-якої погоди. А значить – «бути завжди на чеку» та виявити порушників, щоб захиститися у суді.

Автореєстратори Gazer

Модельний ряд передбачає різні функції та можливості. Все залежить від ціни та моделі. Автореєстратори Gazer включаються та починають запис автоматично, одночасно з початком роботи двигуна, і закінчують його після припинення. Вам потрібно лише підключити пристрій до живлення та один раз налаштувати необхідні параметри. Більше участі не буде потрібно.

Переваги відеореєстраторів Gazer:

  • підтримка карт пам'яті SDHC/microSD до 32 GB, циклічний принцип запису – після заповнення всієї пам'яті, відбувається автоматичне стирання раннього відео і замість нього йде запис поточного. Це позбавляє вас необхідності самому видаляти непотрібні файли;
  • автоматична фіксація дати та часу – спрощує пошук потрібного фрагмента на відео;
  • вбудований мікрофон – дозволяє записувати всі розмови не тільки в салоні, а й навіть біля машини (режим «конфіденційності» відключає запис);
  • широкі кути огляду 140 ° - дозволяє бачити не тільки те, що спереду, а й узбіччя дороги;
  • G-сенсор – при різкому гальмуванні, повороті чи ударі захищає файли від перезапису чи стирання;
  • режим «парковка» - при спрацюванні датчика удару (G-сенсор) автоматично вмикається відеозйомка до 90 сек., а потім вимикається. Так до наступного спрацьовування;
  • функція WDR – покращує зображення під час різких перепадів освітлення або руху проти світла. Ви отримуєте якісне, збалансоване за кольором відео.

Відеореєстратор

Купити автореєстратор Gazer, систему відеопаркування , а також аксесуари ви можете в інтернет-магазині Фортер.

Додатково в комплект до пристрою, компанія Газер пропонує: два типи кріплення (вакуумний та на 3М скотчі), блок живлення (з фільтром шумоподавлення) та картку пам'яті microSDHC із SD-адаптером.

Відеореєстратори Gazer сертифіковані в Україні відповідно до стандарту ДСТУ:

Сертифікат якості відеореєстраторів Gazer

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram